Top Coat No Wipe Unicorn Blue 10 ml

Top Coat No Wipe Unicorn Blue replikuje skutecznie wszystkie niezastąpione cechy Top Coat No Wipe. Posiada jego elastyczność, rzadką konsystencję, piękny gloss i wyjątkową gładkość powierzchni. Jest równie odporny na przecieranie i pękanie. Nałożony w profesjonalnym studio manicure utrzymuje się na paznokciach do 5 tygodni. Posiada też własną, niepowtarzalną kolorystykę. Barwę niebieską zyskuje dzięki drobinkom niebiesko-turkusowych folijek, które pięknie prezentują się na wybranych barwach hybrydy.

49,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Top Coat Unicorn Blue należy do grupy produktów proponowanych przez Slowianka Nail Trends, których podstawę stanowi skład Top Coat No Wipe. Top Unicorn Blue jest zatem preparatem nawierzchniowym, którego własności czynią go jednym z hitów wśród produktów do stylizacji paznokci.
Jego podstawowa zaleta to doskonała odporność na ścieranie i pękanie. Wskutek położenia dwóch cienkich warstw preparatu, paznokcie zyskują wytrzymałość na efekty pracy fizycznej na okres nawet do 5 tygodni. Warstwy mogą być cienkie ze względu na rzadką konsystencję materiału. Elastyczność i plastyczność tego topu skutkują niezwykle gładką, aksamitną wręcz, powierzchnią paznokci.
Jego dekoracyjna przewaga nad Top Coat No Wipe to jego kolor. Unicorn Blue zawiera mikroskopijne drobinki niebiesko-turkusowej folii. Ta niejednoznaczna barwa pięknie uzupełnia wysoki połysk topu. Stosuje się go, tak jak pozostałe opcje Top Coat No Wipe, na wszystkie rodzaje materiałów bazowych do stylizacji manicure: żeli, akrylu i powierzchni akrylowo-żelowych.
Stylistka paznokci doradzi, na których kolorach bazy Unicorn Blue będzie wyglądać najbardziej korzystnie. Piękny efekt uzyska się przez aplikację tego topu na hybrydę w barwach zimnych, zielonych. Równie efektownie pokryje on szarości. Ozdobi on także żółcie i odcienie seledynowe.
W warunkach domowych, dobry efekt daje przetarcie paznokci zmywaczem bez acetonu. Istotne jest, aby po wykonaniu stylizacji paznokci, po wyjęciu dłoni spod lampy, ostudzić top na powietrzu przez kilkanaście sekund. Nabiera on twardości gdy wystygnie.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer