Szkolenie Sekrety BAZ HYBRYDOWYCH

179,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS

Dobra baza to podstawa! :)

Zajmujesz się stylizacją paznokci, ale często nie wiesz na jaką bazę do paznokci się zdecydować? Chcesz nauczyć się dobierać produkty uwzględniając strukturę produktu, kolor, a nawet rodzaj wykonywanej pracy klienta? To szkolenie jest dla Ciebie :)

Koniec z zastanawianiem się - jaka baza jest najlepsza, ponieważ każdy produkt ma inne właściwości, a każdy klient inne paznokcie. W szkoleniu Natalia Larina skrupulatnie opisuje przypadki, pokazuje i opowiada o produktach, które sama stworzyła.

Produkt nałożony przez stylistkę paznokci znacznie dłużej zachowuje swoje właściwości fizyko-chemiczne, ważne aby wiedzieć jaki produkt zastosować. Innowacyjna technologia i rewolucyjne właściwości produktów marki Slowianka gwarantują sukces w każdym salonie manicure. Twoja stylizacja paznokci zachwyci każdą klientkę.

W ramach szkolenia otrzymujesz:
* certyfikat online

 

Dodatkowe informacje techniczne: 

Szkolenia udostępniane są przy pomocy specjalnej platformy VOD, która umożliwia przeglądanie Treści online.
Warunkiem uzyskania dostępu oraz możliwości odtwarzania szkolenia jest posiadanie dostępu do łącza internetowego.
Konsument po dokonaniu zakupu otrzyma instrukcję dostępu do szkolenia na platformie VOD.


Aby móc korzystać ze szkolenia, urządzenie Konsumenta powinno spełniać następujące wymagania techniczne:
a) możliwość odtwarzania obrazu i dźwięku,
b) posiadanie stałego dostępu do łącza internetowego – dostęp do treści bez połączenia internetowego nie jest możliwy,
c) posiadanie połączonego urządzenia wskazującego, które umożliwia interakcję z interfejsem platformy VOD, a tym samym przeglądanie treści,
d) zainstalowanie na urządzeniu przeglądarki internetowej wspieranej przez system operacyjny urządzenia. Gwarantujemy kompatybilność szkolenia z następującymi przeglądarkami, zainstalowanymi w aktualnie wspieranej przez dostawcę przeglądarki wersji:
1) Google Chrome,
2) Microsoft Edge,
3) Mozilla Firefox,
4) Safari,
5) Opera.
e) Nie wykluczamy możliwości odtwarzania Treści również na innych przeglądarkach internetowych, jeżeli swoimi parametrami technicznymi odpowiadają wymienionym w lit. d, jednak zapewniamy bieżące wsparcie kompatybilności i poprawnego działania szkolenia wyłącznie z przeglądarkami wymienionymi w lit. d.

Dodatkowe informację znajdują się w regulaminie sklepu --> REGULAMIN