Rubber Base Light 10 ml

Rubber Base Light jest nieco lżejszą formułą Rubber Base Gel. Jest to baza o raczej rzadkiej konsystencji. Można ją stosować pod żele, akryle, ewentualnie pod lakier hybrydowy. Doskonale sprawdza się jako podkład pod manicure w ciemnych kolorach - ciemne barwy nabierają głębi dzięki aplikacji na Rubber Base Light.
Skutecznie chroni stylizację paznokci przed przecieraniem końcówek przy wykonywaniu pracy fizycznej. Nie zawiera blokady UV. Po utwardzeniu zawiera warstwę dyspersyjną, którą należy usunąć. 
49,99 zł
paypo

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo komfortowej średnio-gęstej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu. Pasuje do wszystkich typów paznokci.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure), usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy, odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia)

  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia)

  • aplikujemy Rubber Base Gel, wcieramy cienką warstwę w -strukturę paznokcia (w razie konieczoności od razu nadbudowujemy strukturę paznokcia)

  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy)

  • aplikujemy kolor hybrydowy

Rubber Base Light to produkt podkładowy oferowany przez Słowianka Nail Trends, który jest znacznie lżejszą postacią Rubber Base Gel.
Rubber Base Light jest w stu procentach zbudowana na wiązaniach kauczukowych, dzięki którym jest to preparat całkowicie elastyczny. Konsystencja bazy w wersji light jest o wiele rzadsza niż Rubber Base Gel, zatem może być zbyt lekka dla słabych, cienkich lub miękkich paznokci z ubytkami.
Bardzo dobrze układa się pod każdym materiałem, szczególnie hybrydą lub żelem w ciemnych barwach. Rubber Base Light skutecznie komponuje się z warstwą kolorową i zapobiega uszkodzeniom barwy dokonującym się przez jej przetarcie. Takie ubytki koloru najczęściej pojawiają się na krawędziach płytki paznokciowej, przy opuszkach.

Rubber Base Light dobrze układa się pod różnymi rodzajami materiałów do stylizacji manicure, tworząc gładką podstawę na której kolor poziomuje się wyjątkowo równo i bardzo dobrze trzyma się bazy. Ta baza łatwo i w krótkim czasie utwardza się pod lampą.
Rubber Base dobrze współpracuje przy użyciu dowolnego narzędzia do zdejmowania warstw materiału, zatem każda stylistka paznokci może zastosować swoją, wybraną technikę.
Baza ta nie ma jednak blokady UV, co, oczywiście można łatwo zrekompensować używając topu z wysoką barierą UV. Rubber Base Light jest preparatem dyspersyjnym. Przy utwardzaniu zaleca się usunąć warstwę lepką, która ta baza posiada - usunąć pyłki wacikiem bezpyłowym nasączonym Cleanerem.

Nie zaleca się Rubber Base Light do nakładania na długie, miękkie paznokcie, które wymagają bardziej skutecznego wzmocnienia, nawet pod hybrydę. Lepszą opcją jest tu Porcelain Base, Care Build Base lub Stone Cover. Każdy z nich pokryje płytkę paznokciową przy pomocy warstwy bardziej skutecznie utwardzającej, niż Rubber Base Light.
Stylistka paznokci dokona prawidłowego doboru bazy, ze względu na rodzaj paznokci, oraz typ i barwę hybrydy lub żelu. 
Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Violet 2.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rubber Base Light 10 ml
Twoja ocena