Pyłek metaliczny 10 Pink Metallic 0,5g

Pyłek metaliczny Słowianka 10 Pink Metallic to produkt do stylizacji paznokci. Dzięki niemu lakier pokryje się błyszczącą różową taflą. Ma odcień stonowanego różu, nie jest intensywny. Ładnie komponuje się ze srebrną i złotą biżuterią. W 100% pokrywa płytkę paznokcia.
Pyłek do paznokci Pure Angel pozostawia perfekcyjny efekt tafli, bez przetarć i prześwitów. Jest miałki, składa się z małych drobinek. Idealne wykończenie hybrydowego manicure. Dzięki niemu możesz zostać własną stylistką paznokci.
27,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Akcesoria do zdobienia paznokci to must have udanego manicure. Pyłek metaliczny Slowianka 10 Pink Metallic to produkt do stylizacji paznokci, dzięki któremu lakier pokryje się oszałamiającą, błyszczącą różową taflą.
Pyłek metaliczny Pink Metallic ma odcień stonowanego różu, nie jest intensywny ani neonowy. Idealnie sprawdzi się jako ozdoba do codziennych i formalnych stylizacji. Ciekawie wygląda w połączeniu ze srebrną i złotą biżuterią.
W 100% pokrywa płytkę paznokcia, nie jest transparentny, dlatego daje niemal taki sam efekt z każdym kolorem lakieru do paznokci. Intensywniej błyszczy się na ciemnym lakierze. Na białym zaś uzyskuje efekt bardziej stonowany.

Metaliczny pyłek do zdobienia paznokci Slowianka 10 Pink Metallic zdecydowanie wyróżnia się wśród akcesoriów do zdobienia i malowania paznokci. Żeby uzyskać wspaniały i profesjonalny efekt, nie trzeba mieć wprawy w nakładaniu tego typu produktów do stylizacji manicure.
Pyłek do paznokci jest miałki, o niezwykle małych drobinkach. Dzięki temu tworzy na płytce paznokcia jednolitą, metaliczną taflę. Pozostawia perfekcyjny efekt - bez prześwitów, przetarć, pustych miejsc, czy też śladów połączeń po kolejnych aplikacjach pyłku. Uzyskaj stylizację w wykonaniu profesjonalnej manicurzystki.

Sposób aplikacji metalicznego pyłku do paznokci jest prosty. Wystarczy go wetrzeć w płytkę paznokcia w pomalowaną dowolnym lakierem.
Synthetic resin, Pigment, Aluminum