O nas

Slowianka to szkolenia oraz produkty, czyli komplementarny zestaw wszystkiego, czego potrzebuje każdy stylista marzący o rozwoju swojej kariery.

 

Nasze usługi są skierowane do przyszłych i obecnych stylistek paznokci. Dajemy możliwość podwyższenia kwalfikacji z budowy paznokcia, kolorystyki oraz jego stylizacji. Dużą wagę przykładamy do jakości przeprowadzanych szkoleń, dlatego są one prowadzone przez naszych ekspertów, którzy łączą umiejętności stylizacji wraz z najnowszymi trendami panującymi w świecie. Dodatkowo nasi szkoleniowcy są zobligowani do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji, dzięki czemu odnoszą sukcesy w konkursach, mistrzostwach w Polsce jak i zagranicą. Studio Słowianka pracuje na produktach najwyższej jakości, które zostały specjalnie opracowane przez naszego głównego szkoleniowca i kreatora marki Natalię Larina.

 

Slowianka Nails Trends - to linia unikalnych produktów opracowana z myślą o przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy przyszłym i obecnym stylistom paznokci. W ofercie posiadamy produkty, które zachwycą każdego. Ich innowacyjność i najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu każdej stylistyki. Więcej na: www.sklep.slowianka-nails.pl

 

Więcej o produktach na: www.sklep.slowianka-nails.pl
Więcej o szkoleniach na: www.natalialarina.pl

 

 

 

 

 

              

newsletter