Magdalena Gradzik

Magdalena Gradzik

 

Stylizacją paznokci interesowała się od najmłodszych lat. Już jako dziecko malowała paznokcie każdej kobiecie w rodzinie. Wiedziała, że nie chcę robić w życiu nic innego. Ukończyła technikum usług kosmetycznych oraz roczną szkołę manicure-pedicure, aby rozwijać swoją wiedzę z zakresu kosmetyki i paznokci. 

 

W 2009 roku otworzyła własny salon w Żyrardowie. W miarę upływu czasu realizowała swoje marzenia, odbywając szereg przeróżnych szkoleń. Stawiała sobie poprzeczkę wyżej i wyżej. Doprowadziło ją to do uzyskania tytułu Instruktora Słowianki.

 

 

 

Rola Szkoleniowca to dla niej wyzwanie dające ogromną radość i satysfakcję. Każdej stylistce, która bierze udział w szkoleniu stara się przekazać 100% swojej wiedzy. Uważa, że bycie Instruktorem zobowiązuje do bycia rzetelnym i zaangażowanym w swoją pracę.

 

Cieszy się, że może na co dzień obserwować rozwój firmy, której głównym celem jest wprowadzanie innowacyjnych produktów, opracowywanie nowych technik, szkoleń na najwyższym poziomie. Dzięki temu, że jest częścią Słowianki może się w pełni rozwijać oraz współtworzyć świat paznokci. Daje jej to wiele satysfakcji i czuję się spełniona w tym zawodzie.

 

 

KONTAKT:

 

 660 734 807

mail maga.gradzik@wp.pl

zobacz prace instruktora

newsletter