Emilia Werner

 

 

 

Z zawodu Technik Farmacji z zamiłowania Stylistka Paznokci. 

Od dziecka interesowała mnie sztuka. Rysunek, malunek, dzieła architektoniczne, ale również piękno samej natury, która jest inspiracją dla wielu artystów. Dlatego też porzuciłam zawód Technika Farmacji na rzecz świata piękna.

 

W 2014r. otworzyłam salon kosmetyczny i nie żałuje tej decyzji do dnia dzisiejszego. Praca z klientem daje mi ogromną satysfakcje i uświadomiła słuszność podjętej decyzji. Marzyłam o zdobyciu tytułu instruktora i  udało mi się je zrealizować. Mam zaszczyt  szkolić się pod okiem mistrza, właściciela marki Słowianka Natali Lariny. Jest ona niezwykle ciepłą i szalenie utalentowaną osobą, ale również bardzo wymagającą, co daje mi możliwość ciągłego rozwoju ,a także doszkalania swojego warsztatu tak, aby poziom wykonywanych przeze mnie usług był na najwyższym poziomie.

 

Pomimo, iż stylizacja paznokcie jest moją obecną pracą, jest nadal ogromną pasją, którą staram się pielęgnować uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Oprócz kwestii artystycznych równie ważna jest dla mnie prawidłowa technika podczas przedłużania paznokci.  Pragnę przekazywać wiedzę dalej, kształcić przyszłe stylistki, zarażać miłością do nailartu i  udowadniać, że ciągła praca nad sobą daje trwałe rezultaty. Stawiam sobie kolejne cele i dążę do ich realizacji, wierzę, że ciężką pracą można osiągnąć wszystko.

 

 

 

 

 

KONTAKT:

 

693-034-877

mail slowianka.lodzkie@gmail.com

zobacz prace instruktora

newsletter