P-1 Pęseta do modelowania

P-1 Pęseta do modelowania od Slowianki to niezwykle precyzyjne oraz trwałe narzędzie. Eleganckie zdobnictwo, jak i przedłużanie paznokci czy rzęs – możliwości wykorzystania są naprawdę olbrzymie! Produkt wykonany jest z nierdzewnej stali chirurgicznej, co gwarantuje jego trwałość oraz wieloletnie użytkowanie. Poręczność, idealnie zaostrzone końcówki oraz krótka długość, zapobiegające wyginaniu się narzędzia– to cechy produktu, które doceni każdy profesjonalny stylista, a także zadowolony z jego pracy klient. 

 

25,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Precyzyjna praca wymaga równie precyzyjnego narzędzia? Dokładnie tak! Szklane kolorowe cyrkonie na paznokciach? Dekoracyjny kameleon lub inne drobne elementy 3D? Nie ważne! Dobra pęseta uchwyci wszystko!  

Właśnie dlatego za „obowiązkowe” wyposażenie każdego profesjonalnego salonu kosmetycznego można uznać naszą pęsetę do modelowania P-1 od Slowianka Nail Trends! Biorąc pod uwagę uniwersalność zastosowania, pęseta powinna być narzędziem bardzo dobrze zaprojektowanym oraz wykonanym.

W końcu z jej pomocą możesz wykonać precyzyjne zdobienia na paznokciach, czy zacisnąć tunel sztucznego paznokcia przy jego modelowaniu i konstrukcji zarówno żelami, akrylami, jaki i akrylożelami.  Nasza pęseta do modelowanie P-1 właśnie taką jest! 

Dzięki poszerzanym bokom, a także idealnie dopasowanej długości narzędzia stal nie wygina się, a stylista dokładnie odczuwa tylko i wyłącznie amortyzację żelu lub akrylu, nie zaś samo działanie i wygięcie pęsety. 

Dodatkowo pęseta do modelowania P-1 bardzo dobrze trzyma się w dłoni i nie wyślizguje się. Znakomity komfort pracy, a także jej zachwycający efekt końcowy gwarantowane! 

Zaostrzone krawędzie robocze, pozwalające na precyzyjne uchwycenie i przyklejenie nawet najdrobniejszych elementów zdobniczych do paznokcia, możliwość zastosowania różnorodnego procesu dezynfekcji i sterylizacji, nierdzewna stal chirurgiczna, gwarantująca odporność na czynniki zewnętrzne i korozję czynią pęsetę do modelowania P-1 od Slowianka Nail Trend najlepszym z możliwych wyborów na rynku!