Produkt Handmade. Profesjonalne, luksusowe narzędzie do wycinania skórek, wykonane z najwyższej próby stali chirurgicznej, które podlega wszelkim metodom sterylizacji i dezynfekcji.

Każdy z widocznych elementów nożyczek został wykonany ręcznie zaczynając od odlewu, który został wykonany "pod rękę" stylisty paznokci tak, aby praca nimi była przyjemna, stabilna i równa - nie powodując przy tym żadnych odcisków. Nożyczki Premium od Slowianka Nail Trens idealnie układają się w dłoni, co znacząco zwiększa kontrolę nad narzędziem, a co za tym idzie, manicure jest bardziej efektywny. Bez zranień i uszkodzeń skórek klienta. 

Wszystkie elementy narzędzia zostały połączone ręcznie, dzięki czemu są idealnie skalibrowane i nie posiadają tak zwanych "luzów". Narzędzie chodzi niezwykle płynnie, a w przyszłości nie wystąpią problemy z niepożądanym zacinaniem się nożyczek. Ręcznie, dwustronnie ostrzona końcówka nożyczek (na zewnątrz i wewnątrz) sprawia, że narzędzie ma wyjątkowe właściwości - jest ultra precyzyjne i bardzo ostre. Dzięki tej technologii końcówka jest bardzo ostra i cienka. 

Wąskie ostrza pomagają dotrzeć w trudno dostępne miejsca pod wał około paznokciowy. Zapewniają dokładność i precyzję w pracy. Narzędzie Premium zostało wypolerowane na filcowych kółkach, dzięki czemu jest odpowiednio wygładzone, a ich czas użytkowania znacząco się wydłuża. 

Pamiętaj! Trzymaj się prawidłowego ciągu sterylizacji narzędzi. Zalecamy stosowanie środków do konserwacji metalu, które pielęgnują i otaczają go właściwą ochroną.