Pędzel Zhostovo 2

Pędzelek do zdobienia paznokci od Slowianki Zhostovo 2 to uniwersalny produkt, który został stworzony z myślą o szerokich możliwościach zastosowania. Pędzelek do zdobień Zhostovo 2 wyprodukowano z miękkiego syntetycznego włosia według technologii podwójnego opracowania. Świetnie poradzi sobie przy malowaniu techniką Zhostovo i tradycyjnego cieniowania. Pędzel do zdobienia Zhostovo to doskonałe narzędzie, z którym stworzysz pejzaże, motywy florystyczne, a także portrety i abstrakcje. 

 

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Malujesz wyjątkowe i różnorodne kompozycje artystyczne? Szukasz praktycznego rozwiązania dla swojego niezbędnika przyborów? Pędzel do zdobień paznokci Zhostovo 2 to narzędzie, które pomoże Ci stworzyć niezwykłe projekty na powierzchni paznokcia!

Pędzel do zdobienia paznokci Zhostovo świetnie radzi sobie zarówno w przypadku dedykowanej techniki pociągnięć, jak i innych metod malowania. Pędzelek do Zhostovo wyprodukowano zgodnie z zasadami technologii podwójnego opracowania – jego nasada przy skuwce jest sprężysta, a szpic gęsty i miękki.

Pędzelek do zdobienia paznokci Zhostovo 2 posiada długie syntetyczne włosie, które zachowuje elastyczność podczas pracy. Włosie możesz ułożyć zarówno w szpic, jak i łopatkę. Pędzel do zdobienia techniką Zhostovo to zdecydowany must-have każdej osoby zajmującej się manicure i pedicure artystycznym.

Technika Zhostovo jest Ci obca? To żaden problem! Pędzelek Zhostovo 2 doskonale sprawdza się przy technice cieniowania (np. kwiatów), a także podczas malowania włosów w portretach i elementów pejzaży.

Każdy pędzel do zdobienia paznokci wymaga odpowiedniego czyszczenia po użyciu. Żeby zachować wygląd pędzla, używaj profesjonalnego Brush Cleanera od Slowianka Nail Trends lub środka do dezynfekcji. Pędzel Zhostovo 2 posiada drewnianą lakierowaną rączkę – nie czyść jej acetonem.