Pędzel Zhostovo 1

Uniwersalny pędzel do zdobienia paznokci od Slowianki Zhostovo 1 to produkt stworzony z myślą o szerokim spektrum zastosowań. Pędzelek do zdobień Zhostovo 1wykonano z bardzo miękiego syntetycznego włosia metodą podwójnego opracowania. Doskonale sprawdzi się przy cienowaniu zarówno jak i wiekszych elementów oraz oraz do techniki mąźnięć m.in do Zhostovo, Kalejdoskopu itd.

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Tworzysz różnorodne kompozycje artystyczne na paznokciach i szukasz praktycznych narzędzi do swojej pracowni? Pędzel do zdobień paznokci Zhostovo 1 od Slowianka Nail Trends to rozwiązanie, z którym każdy kwiat lub pejzaż nabierze wyjątkowego charakteru!

Uniwersalny pędzelek do zdobień paznokci metodą Zhostovo doskonale sprawdza się zarówno w kontekście tej techniki, jak i wielu innych. Pędzel do Zhostovo został wyprodukowany według technologii podwójnego opracowania – jego szpic jest gęsty, a nasada przy skuwce sprężysta.

Syntetyczne miękkie włosie sprawia, że pędzelek do zdobienia paznokci Zhostovo 1 jest bardzo elastyczny i nie otwiera się podczas malowania. Pędzel do zdobienia techniką Zhostovo to must-have dla każdej osoby, która zajmuje się artystycznym malowaniem paznokci.

Nie malujesz metodą Zhostovo? To nic! Pędzelek Zhostovo 1 świetnie radzi sobie przy popularnej technice cieniowania. Z jego pomocą namalujesz zarówno bardzo drobne, jak i nieco większe elementy kompozycji florystycznych, pejzaży i innych.

Pamiętaj, że każdy pędzel do manicure i pedicure wymaga czyszczenia po zakończeniu pracy. W tym celu stosuj profesjonalny Brush Cleanrem od Slowianki lub preparat do dezynfekcji. Rączka pędzla Zhostovo 1 została wykonana z lakierowanego drewna – nie czyść jej acetonem.