Pędzel Ombre 6

Pędzel Ombre 6 to profesjonalne narzędzie, z którym stworzysz wyjątkowe kompozycje. Pędzel Ombre 6 został wykonany z syntetycznego włosia średniej długości, dzięki czemu nie łamie się. Pędzel Ombre 6 pozwala stworzyć idealnie Ombre rzadkimi produktami - żelami oraz hybrydami. Jest idealnym także do zdobień kilkoma kolorami na pędzlu - typu Twist, Art., Rings, Art. Sharm Effect, imitacji marmurków, tekstury, kamienia. 

42,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Pędzel Ombre 6 to wyjątkowe rozwiązanie, z którym namalujesz stylowe kompozycje na każdym paznokciu. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, Ombre 6 to profesjonalne rozwiązanie dla Ciebie od Slowianka Nail Trends.

Pędzel  Ombre 6mm świetnie radzi sobie w trakcie malowania lakierami żelowymi. Pędzelek wyprodukowano według zasad podwójnego opracowania – część włosia przy osadzeniu pędzla jest twardsza, a jego szpic miękki. Dzięki temu, masz gwarancję, że Twój nowy pędzel do Ombre 6mm nie zostawi smug na powierzchni paznokcia.

Włosie pędzla nie zmienia swojego kształtu i nie łamie się podczas malowania.Za pomocą Pędzela Ombre 6 możesz stworzyć wyjątkowe kompozycje malowane techniką Ombre, które zachwycą niejednego miłośnika eleganckiego stylu.

Każdy pędzelek do zdobień paznokci wymaga dokładnego czyszczenia po użyciu. Pamiętaj, że pędzle od Slowianka Nail Trends posiadają trzonki wykonane z drewna – nie czyść ich acetonem. Podczas mycia pędzli korzystaj z profesjonalnego Brush Cleanera od Slowianki lub sprawdzonego preparatu do dezynfekcji.