Multiart żel 2 Darkly Black 5g

Żel Multiart Słowianka Darky Black to podstawa wśród akcesoriów do zdobienia paznokci. Posiada intensywny, głęboki, czarny kolor. Daje 100% pokrycia. Jest mocno nasycony pigmentem. Pozwala na idealne malowanie nawet najcieńszych linii, bez ciągnięcia się za pędzelkiem. To jeden z najczęściej wybieranych żeli do lakieru hybrydowego. Stworzysz z nim misterne ornamenty, mozaiki i drobne detale. Odpowiedni do użycia na topie oraz pod lakierem. Uzyskasz z nim efekt niczym z salonu manicure.
39,00 zł
catalog online paypo

Napigmentowany żel o różnych kolorach. Posiada średnio-gęstą konsystencję oraz średnią tiksotropię, nie poziomuje się.

Produkt stworzony do zdobień fakturowanych (wypukłych), ale można go wykorzystywać także do innych typów zdobień.

Posiada niską lepkość, dzięki czemu praca tymi żelami jest szybka i łatwa. Idealny do „Sugar Effect”.

Nabieramy odpowiednią ilość produktu na pędzelek (potrzebną dla konkretnego elementu zdobienia) i aplikujemy na paznokieć tworząc wzór.

Utwardzamy w lampie (wg instrukcji). Po utwardzeniu nie ma warstwy dyspersyjnej.

Żel Multiart Słowianka Darky Black to podstawa wśród akcesoriów do zdobienia paznokci. Wyróżnia go niezwykle głęboki, czarny kolor. Jest mocno nasycony pigmentem. Nawet najcieńsza linia namalowana żelem Darky Black jest intensywna. Stanowi bazę do różnego rodzaju ozdób paznokci. Może służyć również do przyciemniania innych kolorów żeli Multiart. Jest uniwersalny, dlatego należy do najczęściej wybieranych odmian kolorystycznych.
Dobrej jakości żele do malowania ozdób na hybrydach to podstawa, jeśli chcemy uzyskać efekt niczym z salonu manicure. Żel Multiart Dark Black posiadają miękką konsystencję. Sprawia to, że łatwo rozprowadzać go na płytce paznokcia. Zostawia ślad tylko za pędzelkiem, bez rozpływania się na bok. Mogą pracować z nim osoby doświadczone i mające nieco mniejszą wprawę.
Akcesoria do hybryd, takie jak żel Słowianka Multiart pozwalają na malowanie różnorodnych wzorów: żakardów, zdobień sweterkowych, mozaik, ornamentów. Można nimi malować nawet bardzo skomplikowane ozdoby: pejzaże, postaci z kreskówek. Pozwalają uzyskać modny sugar effect. Nadają się do używania na topie, a także pod nim - wtedy uzyskuje się zdobienia płaskie.
Żel do manicure Multiart dobrze utwardza się w lampie do hybryd. Wystarczy 30-50 sekund. Ładne efekty daje w połączeniu z innymi akcesoriami do stylizacji paznokci np. kolorowymi pigmentami i koncentratami kolorów. Można wtedy wykorzystać go do cekinowania. Zapewnia 100% pokrycia.
Aliph. Difunctional Acrylate, Aliph. Urethane Acrylate Oligomer, Tetrahydrofurfuryl-2-methacrylat, Silane, Ethyl Phenyl (2,4,6-trimethylobenzoyl) Phosphinat, Isobornyl Acrylate, Ethoxylated, Trimethylolpropane Triacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Cl77266, Cl77742, Cl77891, CI15850, Cl45410, CI77007, CI77000, CI19140, Cl42090, Cl74260.