Modern Silicone Forms

Silikonowe formy do paznokci Modern Silicone Forms od Słowianka Nails to praktyczne narzędzie, z którym szybko i sprawnie wykonasz sztuczne paznokcie. Dzięki nim, w ciągu kilku minut, możesz cieszyć się idealnym akrylożelowym paznokciem. Wystarczy nałożyć, utwardzić w lampie, wypiłować i... gotowe! Te szablony do akrylożelu możesz wykorzystać jako wzorniki do Twoich stylizacji, które ucieszą oko klientek. 
67,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Zestaw zawiera 288 sztuk form
Formy do akrylożelu Modern Silicone Forms od Słowianka Nails to praktyczne narzędzie do ekspresowego przedłużania paznokci. Wystarczy uzupełnić je produktem AcryGel System, utwardzić i wypiłować! Szablony do przedłużania paznokci Modern Silicone Forms wykonano z miękkiego i elastycznego silikonu, który umożliwia łatwe oddzielanie zastygniętej masy od struktury form. Zalicza się je do form powierzchniowych, a sposób ich użycia jest bardzo prosty!
1. Dobierz formę do kształtu paznokcia.
2. Napełnij ją wybranym akrylożelem z serii AcryGel System lub mocujemy na Rubber Gel-Blue z metody Express Modeling.
3. Nałóż na paznokieć i utwardź w lampie.
4. Wypiłuj i… gotowe!
Modern Silicone Forms to funkcjonalne szablony do paznokci wielokrotnego użytku. Pasują do każdej płytki paznokcia, a ich struktura pozwala zbudować twardy i wytrzymały paznokieć. Charakter Modern Silicone Forms sprawia, że przedłużanie paznokci na formie staje się banalnie proste i przyjemne! Silikonowe formy do paznokci od Słowianka Nails możesz wykorzystać jako szablony do wzorników z kompozycjami, które pokażesz swoim klientkom. Doskonale sprawdzają się w salonie, jak i na mistrzostwach.
Produkty komplementarne