Modern Silicone Forms

Silikonowe formy do paznokci Modern Silicone Forms od Słowianka Nails to praktyczne narzędzie, z którym szybko i sprawnie wykonasz sztuczne paznokcie. Dzięki nim, w ciągu kilku minut, możesz cieszyć się idealnym akrylożelowym paznokciem. Wystarczy nałożyć, utwardzić w lampie, wypiłować i... gotowe! Te szablony do akrylożelu możesz wykorzystać jako wzorniki do Twoich stylizacji, które ucieszą oko klientek. 
67,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Zestaw zawiera 288 sztuk form
Formy do akrylożelu Modern Silicone Forms od Słowianka Nails to praktyczne narzędzie do ekspresowego przedłużania paznokci. Wystarczy uzupełnić je produktem AcryGel System, utwardzić i wypiłować! Szablony do przedłużania paznokci Modern Silicone Forms wykonano z miękkiego i elastycznego silikonu, który umożliwia łatwe oddzielanie zastygniętej masy od struktury form. Zalicza się je do form powierzchniowych, a sposób ich użycia jest bardzo prosty!
1. Dobierz formę do kształtu paznokcia.
2. Napełnij ją wybranym akrylożelem z serii AcryGel System lub mocujemy na Rubber Gel-Blue z metody Express Modeling.
3. Nałóż na paznokieć i utwardź w lampie.
4. Wypiłuj i… gotowe!
Modern Silicone Forms to funkcjonalne szablony do paznokci wielokrotnego użytku. Pasują do każdej płytki paznokcia, a ich struktura pozwala zbudować twardy i wytrzymały paznokieć. Charakter Modern Silicone Forms sprawia, że przedłużanie paznokci na formie staje się banalnie proste i przyjemne! Silikonowe formy do paznokci od Słowianka Nails możesz wykorzystać jako szablony do wzorników z kompozycjami, które pokażesz swoim klientkom. Doskonale sprawdzają się w salonie, jak i na mistrzostwach.
Produkty komplementarne