Milky Neon Gel Kiwi 30 g

Milky Neon Gel Kiwi od Slowianka Nail Trends należy do linii żeli easy leveling.
Z Neon Gel Kiwi można uzyskać piękne stylizacje manicure, również dzięki łączeniu Kiwi z innymi żelami budującymi z linii Neon Gel.
Można użyć go do ombre, jak również do zdobień kolorowymi płyteczkami.

58,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Żele konstrukcyjne do stworzenia paznokci sztucznych o różnym kształcie, grubości i długości.

Żele o średniej konsystencji, łatwo się poziomują, co przyśpiesza pracę w salonie.

Posiadają krycie na poziuomie 20-50%, idealnie nadają się do jednolitego przedłużania, ale też do konstrukcyjnego Babyboomer.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny, matowimy go blokiem polerskim 240,

  • po odpyleniu odtłuszczamy paznokcie Nail Prep, aplikujemy Ultra Bond i odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia,

  • wcieramy w paznokieć Base Gel lub Rubber i utwardzamy (lampa UV - 2 min., LED - 30 sek., CCFL - 30 sek.),

  • na paznokieć pokryty bazą zakładamy szablon i budujemy pierwszą warstwę (szkielet) paznokcia sztucznego, utwardzamy w lampie (wg instrukcji),

  • po utwardzeniu możemy usunąć szablon i nakładamy na paznokieć cieniutką warstwę tego samego produktu (dla poślizgu),

  • następnie od razu, na mokro, aplikujemy większą ilość żelu (tworzymy APEKS paznokcia sztucznego),

  • wkładamy do pełnego utwardzenia do lampy (wg instrukcji) lub jeżeli chcemy zacisnąć odpowiedni tunel (czas zacisku to 10-25 sek.),

  • po zacisku wkładamy ponownie paznokcie do lampy do pełnego utwardzenia (wg instruckji lampy),

  • po utwardzeniu przecieramy inhibicję Cleanerem i możemy opiłować docelowy kształ.

Milky Neon Gel Kiwi z oferty Slowianka Nail Trends to średnio gęsty, kremowy żel konstrukcyjny, który nie ciągnie się, doskonale poziomuje się i długo trzyma strukturę. Ten żel budujący nie zalewa skórek, stylistka manicure ma komfort pracy z tym materiałem, nawet latem. Jest to mocny żel konstrukcyjny, który służy do nadbudowy paznokci oraz stylizacji typu Baby Boomer.

Neon Gel Kiwi jest twardy, nadaje się też do konstrukcji tunelu, należy do linii strukturalnej Easy Levelling, jego cechy jako żelu budującego są niezastąpione.
Utwardzanie tego żelu konstrukcyjnego do zacisku trwa 20-30 sekund,a pełne utwardzanie zajmuje 2-3 minuty (czas utwardzania żelu budującego pod lampą zależy od mocy i stanu zużycia lampy. Do piłowania wystarczy pilnik 180/240.
Doświadczona stylistka manicure może zastosować system jednolitego przedłużania paznokci bez piłowania. Musi jednak znać tą technikę pracy i użyć materiały przyczepne. Ta technika pracy przyspiesza wykonanie stylizacji paznokci.

Największą zaletą Neon Gel Kiwi jest jego barwa: zielono-pudrowa, niezwykle delikatnie mleczno-neonowo-pastelowa, która wizualnie wyszczupla paznokcie i palce. Ma 60-70 procent nasycenia. Jest to barwa na czasie. Kiwi tworzy piękne stylizacje.

Łącząc ze sobą całą kolekcję Milky Neon Gel uzyska się niebanalne cieniowanie, przejścia barwy: zielony z niebieskim daje turkusowe przejście. Ombre w stylizacji paznokci wygląda zachwycająco! Na dnie, przy skórkach pięknie prezentuje się też brokat lub inne kolorowe drobinki.
IsobornylMethacrylate, Silicon dioxide, 2-Hydroxyethyl methacrylate, 1-Hydroxycyclohexylphenyl ketone.