Łopatka do manicure

Nasza łopatka do manicure to przede wszystkim dwie zupełnie zróżnicowane końcówki, zapewniające najwyższą jakość pracy. Z jednej strony– idealnie zatoczona, delikatnie zatępiona część kopytka, odsuwająca skórki oraz boczne wały od naturalnego paznokcia, z drugiej zaś mocne zaostrzenie bez problemu usuwające zalegający naskórek. Olbrzymia trwałość, wykonanie z nierdzewnej stali chirurgicznej, nadaje się do sterylizacji oraz dezynfekcji– profesjonalne narzędzie do wykonywania tradycyjnego manicure. 

30,00 zł
catalog online paypo

Klasyczny manicure to tak naprawdę podstawa, aby dłonie zawsze wyglądały estetycznie, schludnie i zdrowo. Często nawet największe umiejętności i doświadczenie stylisty nie wystarczą, jeżeli narzędzia jego pracy są nieodpowiednio wysokiej jakości. Właśnie dlatego z myślą o wszystkich profesjonalnych stylistach powstała niezawodna łopatka do manicure od Slowianka Nail Trends.

Komfortowa praca w lewym i prawym sinusie, zarówno lewym, jak i prawym rogiem, dla osób leworęcznych, jak i praworęcznych - po prostu produkt przemyślany w każdym, najdrobniejszym detalu, tak aby uczynić twoją pracę prostszą, lepszą i szybszą! 

Łopatka do manicure zaopatrzona jest w dwie zupełnie różne końcówki. Jedna z nich jest zatoczona oraz co bardzo ważne delikatnie zatępiona, dzięki czemu precyzyjnie odsuwa skórki oraz boczne wały od paznokcia, ale przy tym zupełnie nie rani dłoni. Natomiast druga końcówka łopatki za sprawą idealnie mocnego zaostrzenia bez żadnej trudności usuwa niechciany naskórek.

Oczywiście nasza łopatka do manicure bardzo dobrze trzyma się w dłoni, nie wyślizguje się, co dodatkowo zwiększa komfort pracy. Dwustronna łopatka do manicure od Slowianka Nail Trends idealnie nadaje się do różnego rodzaju dezynfekcji. Jej wykonanie z wysokiej jakości nierdzewnej stali chirurgicznej zapewnia bardzo dużą odporność na działanie czynników zewnętrznych oraz korozję. Tak więc przy prawidłowym wykonywaniu procesu sterylizacji produkt może Ci posłużyć przez długie lata!