Lakier hybrydowy 345 Leia 8g

Lakier hybrydowy Leia posiada kremową konsystencję, która cechuje wszystkie satynowe preparaty firmy Slowianka Nail Trends. Bardzo dobrze poziomuje się na płytce paznokciowej, nie rozlewając się na boki. Charakteryzuje się także mocnym kryciem. Każdą warstwę lakieru powinno się utwardzać w lampie LED, przez 30 sekund.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Slowianka Nail Trends prezentuje ,,nieziemską”, międzygwiezdną kolekcję lakierów hybrydowych, która nazwana została – Interstellar. W jej składzie znajdziemy dziesięć kolorów hybrydowych. Pięć z nich to odcienie satynowe, kolejnymi pięcioma są lakiery o brokatowym zakończeniu. Niezbadany kosmos stał się główną inspiracją do powstania tej kolekcji. Nazwy kolorów satynowych przedstawiają filmowe, lub prawdziwe postacie związane z kosmosem. Natomiast nazwy elementów Układu Słonecznego, znajdują się na buteleczkach mieniących się odcieni.
Wszyscy razem, przenieśmy się w kosmiczny świat niezbadanych galaktyk z kolekcją Interstellar. Będąc na ziemi, odkryj z nami odległy wszechświat.
Lakier hybrydowy o numerze 345 swoją nazwę zawdzięcza bohaterce sagi Gwiezdnych Wojen – Lei. To słoneczny, zgaszony, kremowy odcień żółtego. Jako jeden z dwóch satynowych kolorów z kolekcji, posiada ciepłą tonację. Kojarzy się z młodzieńczym urokiem, światłem, a z drugiej strony z nieskończoną mocą i siłą, jaką może dać ziemi tylko słońce. Taka właśnie była Leia. W międzygalaktycznej polityce, ta księżniczka jaśniała jak słońce, nadając dyplomacji całkiem inny wymiar. Ten preparat polecamy klientkom, które są optymistkami i lubią ciekawe stylizacje paznokciowe. Najładniej odcień Leia prezentuje się w dziennym wydaniu. Będzie ocieplał każdą stylizację wykonaną przy użyciu lakierów z kolekcji Interstellar.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.