Lakier hybrydowy 265 Onyx Cat 8g

Szary, burzowy lakieru hybrydowego z kolekcji Kitty Gems od Slowianka Nail Trends nawiązuje do tajemniczego kamienia szlachetnego - onyksu. Dzięki mocnej pigmentacji, lakier pokrywa płytkę paznokcia już przy jednej warstwie. Ciemny, grafitowy kolor, bogaty w holograficzne drobinki i metaliczne opiłki tworzy na paznokciach wyjątkowy efekt. Jest to hybryda z efektem holo cat eye, a więc z użyciem magnesu uzyskasz efekt trójwymiarowej, srebrzystej smugi.

Wygodny, półokrągły pędzelek rozprowadzi idealną ilość lakieru na paznokciu bez ryzyka nieestetycznego zalania skórek. Dzięki Onyx Cat 265 w bardzo szybki sposób stworzysz na paznokciach efekt burzowego, wieczornego nieba , skrzącego się wielokolorowym pyłem.

37,99 zł
catalog online paypo
Onyx Cat 265 od Slowianka Nail Trends pokochają nie tylko klientki gustujące w ciemnych odcieniach. Z uwagi na wyjątkowy, trójwymiarowy efekt holo cat eye stylizacja jest rozświetlona i cudownie mieni się w świetle. Oczywiście nie musisz się decydować na zastosowanie Onyx Cat na wszystkich paznokciach. Doskonale sprawdzi się jako elegancki akcent stylizacji, taka lśniąca „kropka nad i”. Podczas pracy z hybrydą 265 musisz pamiętać o zastosowaniu magnesu, który ustawi metaliczne opiłki we właściwym położeniu, tworząc błyszczącą mgławicę.
W przypadku lakierów z kolekcji Kitty Gems należy pamiętać o dłuższym przytrzymaniu magnesu nad paznokciem - metaliczne opiłku muszą pokonać przeszkodę w postaci brokatowego pyłu, dlatego odpowiednie ustawienie się, zajmuje im więcej czasu.
special acrylic polymers,dipgenil(2,4,6 - ttimethylbanzoyl) phosphine oxide, acrylic monomer, inorganic pigment