Lakier hybrydowy 355 Laura 8g

Power Team jest kolekcją Slowianki Nails Trends, zainspirowaną polskim zespołem szkoleniowym, który sam ma taką nazwę. Imiona kobiet w tym teamie są tożsame z 13 lakierami hybrydowymi w tej palecie. W segmencie zawierającym zmysłowe czerwienie, znajduje się lakier hybrydowy Laura, o numerze 355. To silnie brokatowy, mieniący się srebrnymi drobinkami kolor ciemnej czerwieni, z dodatkiem fioletu. Stylizacje stworzone przy jego użyciu zyskują odświętny, wieczorowy, wytworny charakter. Lakier hybrydowy Laura to mocno napigmentowany preparat, również ze względu na obecność brokatowych drobinek. Dodatek mieniących elementów nie wpływa źle na poziomowanie. Pojedyncza warstwa utwardza się w czasie 30 sekund, w lampie LED.
Special Price 30,39 zł Taniej o 7.6zł -7.6off 37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Slowianka Nails Trends prezentuje kolekcję inspirowaną utalentowanym, polskim zespołem szkoleniowym Slowianki. Nazywa się ona Power Team, zresztą tak samo jak owa instruktorska grupa. Imiona kobiet wchodzących w jej skład, są tożsame z nazwami poszczególnych lakierów hybrydowych. Cała paleta liczy 13 kolorów, posegregowanych w trzech segmentach. W pierwszym znajdziemy wiosenne kolory, w drugim – romantyczne i zmysłowe czerwienie. Trzeci to zbiór biznesowych beży. W drugim segmencie, oraz w całej kolekcji wyróżnia się lakier Laura, o numerze 355. To mocno brokatowy kolor, wyróżniający się pośród satynowych odcieni kolekcji Power Team. Połączenie ciemnej czerwieni z fioletem i dodatkiem srebrnych, mieniących się drobinek, nadaje wieczorowy look temu lakierowi. Nada on odświętny, wytworny charakter stylizacjom przy jego użyciu. Lakier Laura jest bardzo mocno napigmentowany, również ze względu na dodatek błyszczących drobinek. Dobrze się poziomuje. Pojedynczą warstwę utwardzamy przez czas 30 sekund, w lampie ledowej.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide