Lakier hybrydowy 359 Madge 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia ciekawą ,,zespołową” kolekcję 13 lakierów hybrydowych – Power Team. Inspiracją do stworzenia tej palety była polska grupa kobiet, instruktorek Slowianki. Każda z Pań szkoleniowców, swoim imieniem sygnuje wybrany przez siebie kolor danego lakieru hybrydowego.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Slowianka Nails Trends przedstawia ciekawą ,,zespołową” kolekcję 13 lakierów hybrydowych – Power Team. Inspiracją do stworzenia tej palety była polska grupa kobiet, instruktorek Slowianki. Każda z Pań szkoleniowców, swoim imieniem sygnuje wybrany przez siebie kolor danego lakieru hybrydowego. Cała kolekcja dzieli się na trzy segmenty (pierwszy – z wiosennymi, świeżymi kolorami, drugi ze zmysłowymi, eleganckimi, romantycznymi czerwieniami, trzeci z biznesowymi beżami). W pierwszym segmencie znajduje się lakier hybrydowy Madge, o numerze 359. To elegancki, czerwono-pomarańczowy odcień, z dodatkiem mieniących się na czerwono i złoto, bardzo miałkich drobinek brokatowych. Przywodzi na myśl polskie bursztyny, błyszczące się w blasku słońca.. Będzie pięknie prezentował się zwłaszcza w letnich i kolorowych stylizacjach. Lakier hybrydowy Madge posiada kremową konsystencję i bardzo dobrze się poziomuje. Jest także mocno kryjącym preparatem. Należy utwardzać go w lampie LED, przez 30 sekund.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.