Lakier hybrydowy 352 Monica 8g

Imiona polskich instruktorek Slowianki, stały się inspiracją do stworzenia kolekcji Slowianki Nails Trends – Power Team. Nazwy danych lakierów hybrydowych są tożsame z imionami członkiń zespołu szkoleniowego. Cała paleta składa się z 13 lakierów hybrydowych.

Segment kolekcji zawierający biznesowe beże zamyka kolor Monica, o numerze 352. To zgaszony, ciepły, ciemny brzoskwiniowy beż. Jeden z odcieni palety kolorów camelowych, zawsze eleganckich i klasycznych. Zwłaszcza z ciemnoczerwonymi lakierami hybrydowymi z kolekcji Power Team, stworzy niezapomniane i wysmakowane stylizacje. Lakier Monica ma idealną, kremową konsystencję i dobrą pigmentację. Utwardza się w lampie LED, w czasie 30 sekund.

37,99 zł
paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Polskie kobiety tworzące instruktorski team Slowianki, stały się inspiracją do powstania kolekcji Slowianka Nails Trends, o nazwie Power Team. Każda z dziewczyn wybrała dany kolor, który chce aby był sygnowany jej imieniem Paleta składa się z 13 lakierów hybrydowych, które są podzielone na trzy segmenty, ze względu na swoją tonację.

Pierwszy z nich składa się ze świeżych, wiosennych odcieni. W drugim spotkamy romantyczne czerwienie. A trzeci zachwyci nas klasycznymi beżami. W drugim segmencie znajduje się lakier hybrydowy Monica, o numerze 352. To ciepły, zgaszony, ciemny beż z dodatkiem koloru brzoskwiniowego. Ciemniejszy odpowiednik lakieru Margaret 350, z tej samej kolekcji. Wpasowuje się w paletę kolorów camelowych, co czyni go niezwykle klasycznym i eleganckim. W połączeniu z głębokimi i ciemnymi czerwieniami z kolekcji Power Team, stworzy wytworne stylizacje.

Lakier Monica charakteryzuje się mocno kremową konsystencją i bardzo dobrym napigmentowaniem. Pojedynczo nałożoną warstwę na płytkę, utwardza się w lampie LED, przez 30 sekund.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 352 Monica 8g
Twoja ocena