Lakier hybrydowy 350 Margaret 8g

Slowianka Nails Trends stworzyła ,, zespołową ’’ kolekcję 13 lakierów hybrydowych, o nazwie Power Team. Tak samo nazywa się polska grupa instruktorek Slowianki. Kobiety z tego teamu, swoim imieniem sygnują estetycznie bliskie im odcienie. W segmencie drugim tej kolekcji, zawierającym biznesowe beże, jest lakier Margaret, o numerze 350. To zgaszony, ciepły beż z dodatkiem złocistego, brzoskwiniowego koloru. Zalicza się do klasycznych camelowych odcieni. Jeden z najbardziej eleganckich i stylowych lakierów z całej kolekcji. Lakier Margaret mocno kryje i ma kremową konsystencję. Należy utwardzać go przez 30 sekund, w lampie LED (każdą warstwę).
37,99 zł
paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Slowianka Nails Trends prezentuje inspirowaną polskim zespołem szkoleniowym, kolekcję Power Team. W jej skład wchodzi 13 lakierów hybrydowych, rozlokowanych w trzech segmentach. Pierwszy z nich zawiera wiosenne, lekkie kolory. Drugi charakteryzuje się obecnością zmysłowych czerwieni. A trzeci to paleta biznesowych beży. Nazwy poszczególnych lakierów odzwierciedlają imiona polskich instruktorek. Każda z nich wybrała sobie te odcienie, które estetycznie są im bliskie. W segmencie biznesowych beży znajduje się lakier Margaret, o numerze 350. To ciepły, zgaszony, średniociemny beż z domieszką złocistej, brzoskwiniowej barwy. Przywodzi na myśl skórę wielbłąda, stąd możemy ten odcień zaliczyć do palety kolorów camelowych. Jeden z najbardziej klasycznych lakierów z całej kolekcji Power Team. W połączeniach z innymi odcieniami, będzie tonował daną stylizację. Paleta kolorów Power Team charakteryzuje się kremową konsystencją, bardzo mocnym napigmentowaniem. Mimo wszystko, zaleca się nakładanie dwóch warstw. Lakier hybrydowy Margaret utwardza się przez 30 sekund, w lampie LED.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 350 Margaret 8g
Twoja ocena