Lakier hybrydowy 349 Eve 8g

Power Team to efektowna kolekcja 13 lakierów hybrydowych Slowianki Nails Trends. Nazwy kolorów są powiązane z imionami kobiet, które są szkoleniowcami w polskim oddziale Slowianki. Segment drugi kolekcji, w którym znajdują się biznesowe beże, otwiera lakier hybrydowy Eve o numerze 349. To zimny, jasny, uniwersalny beżowo – szary odcień. Nada lekkości każdej stylizacji, wykonanej przy pomocy lakierów z kolekcji Power Team. Eve charakteryzuje się dobrym napigmentowaniem i kremową konsystencją. Pojedyncza warstwa utwardza się w lampie LED, w czasie 30 sekund.
Special Price 30,39 zł Taniej o 7.6zł -7.6off 37,99 zł
Najniższa cena oferty z 30 dni: 37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Slowianka Nails Trends przedstawia kolekcję 13 lakierów hybrydowych, o nazwie Power Team. Inspiracją do jej powstania stała się polska kadra instruktorska Slowianki, której imiona członkiń tożsame są z kolejnymi odcieniami lakierów. Power Team podzielona jest na trzy segmenty:
• pierwszy – wiosenne, świeże kolory;
• drugi – zmysłowe, eleganckie czerwienie;
• trzeci – biznesowe, eleganckie beże.

Segment drugi otwiera lakier hybrydowy Eve, o numerze 349. To jasny, zimny, uniwersalny odcień beżu z dodatkiem szarości. Przywodzi na myśl majestatyczne skały. Jest niesamowicie eleganckim, trochę surowym, uniwersalnym kolorem. Jako najjaśniejszy kolor z całej kolekcji, doda lekkości każdemu odcieniowi Power Team. Dobrze prezentuje się z wszystkimi kolorami z tejże kolekcji. Kolekcję tych lakierów hybrydowych cechuje silne krycie, kremowa konsystencja, efektywne poziomowanie. Należy jednak nałożyć dwie warstwy preparatu, aby uzyskać lepsze napigmentowanie. Każdą warstwę lakieru utwardza się przez 30 sekund, w lampie LED.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide