Lakier hybrydowy 321 Iris 8g

Alchemia to, powszechnie mówiąc sztuka wytwarzania złota. Dzięki naszej kolekcji, każdy stylista paznokci będzie mógł wyczarować na paznokciach przeróżne złote kombinacje, w zależności od upodobań klientek. Szlachetne złoto przecież nigdy nie wychodzi z mody. Metaliczny manicure to jeden z topowych trendów.
37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Piątym lakierem hybrydowym, który znajduje się w najnowszej kolekcji Petals Alchemy, jest kolor Iris. Inspiracją do wyprodukowania właśnie takiego odcienia błękitu, był kwiat Irys, inaczej nazywany Kosaćcem. Charakteryzuje go mocno wyczuwalny, piękny zapach. Ma on delikatną strukturę, a jego płatki tworzą urodziwy kielich, który otoczony jest najczęściej trzema płatkami, lekko opadającymi w dół. Kolorystyka Irysów jest różnorodna. Lakier hybrydowy Iris z kolekcji Petals Alchemy, imituje jasnoniebieski gatunek tego kwiatu. Pastelowy, jasny błękit, to jeden z topowych wyborów letniej stylizacji paznokci hybrydowych. Kolor Iris to połączenie wyżej wymienionej barwy, z dodatkiem jasnoszarego pigmentu, który nadaje lekko zgaszoną, bardziej jesienną tonację produktowi. Całość dopełnia dodatek metalicznych, złotych, delikatnych płatków, które nadają temu produktowi hybrydowemu, jeszcze więcej lekkości, a zarazem szlachetnego wykończenia.
Złote drobinki to główny element kolekcji Petals Alchemy, przykuwający największą uwagę. Nadają one jesiennego charakteru całej palecie. Zanurzone są w łagodnie kremowej i rzadkiej konsystencji lakierów hybrydowych. Dzięki tym fizycznym właściwościom, styliści mogą na przeróżne sposoby, formować ze złotych płatków ciekawe kombinacje. Krycie lakierów hybrydowych z najnowszej kolekcji Petals Alchemy waha się pomiędzy 80%, a 90%. Oznacza to, że produkty te nie mają całkowitego krycia. Odznaczają się lekką transparentnością. Taki efekt można uzyskać po nałożeniu dwóch warstw, z których każda musi zostać utwardzona przez 30 sekund. Ważną cechą tej kolekcji jest możliwość wykonywania zdobień na lepkiej warstwie, bez obawy, że namalowane dekoracje będą spływać z płytki paznokciowej. Stylista nie musi dodatkowo przemywać koloru cleanerem, ani matowić wolnego brzegu. Po wykonaniu zdobień, należy wszystkie utwardzone warstwy pokryć topem.
Lakier hybrydowy Iris sprawdzi się w połączeniu z każdym innym kolorem z kolekcji Petals Alchemy. Decyduje o tym jego uniwersalna barwa i świeże, delikatne wykończenie. Dominujące barwy z całej palety, zostaną dzięki kolorowi Iris wyciszone i nabiorą romantycznego charakteru. Łagodność i subtelność lakieru hybrydowego Iris, nie przeszkadza mu grać pierwszych skrzypiec w każdej stylizacji, w której zostanie użyty.
Babie lato na Twoich hybrydowych paznokciach? Ostatnie promienie letniego słońca początkiem jesieni pomoże Ci zatrzymać nowa kolekcja Słowianka Nail Trends – Petals Alchemy Collection. Lekko zgaszone, kojarzące się z latem kolory z dodatkiem delikatnych złotych płatków, przywodzących na myśl szlachetną, polską, złotą jesień, stworzą klasyczny, a zarazem wyrazisty manicure hybrydowy.
Alchemia to, powszechnie mówiąc sztuka wytwarzania złota. Dzięki naszej kolekcji, każdy stylista paznokci będzie mógł wyczarować na paznokciach przeróżne złote kombinacje, w zależności od upodobań klientek. Szlachetne złoto przecież nigdy nie wychodzi z mody. Metaliczny manicure to jeden z topowych trendów.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.