Lakier hybrydowy 45 8g

Lakier hybrydowy marki Slowianka Nail Trends w intensywnym, ciemnym niebieskim kolorze jest idealną propozycją na lato oraz zimę. Ma tajemniczy, piękny, przypominający niebo kolor, na którego nie sposób nie zwrócić uwagi! Pasuje do każdego typu dłoni oraz karnacji, jest więc dość popularnym rozwiązaniem.
Poza zaletami samej barwy, produkt ten posiada również rzadką i elastyczną konsystencję, która sprawia, że aplikacja jest bardzo łatwa. Dzięki warstwie dyspersyjnej zdobienia się nie ześlizgują ani nie powodują prześwitów.

37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Intensywny, ciemny niebieski jest pięknym kolorem, przypominającym niebo. Pozwala się wyciszyć i uspokoić, jest nieoczywisty i wyjątkowy. W towarzystwie szarych kolorów możemy dostrzec jego piękno, jednak możemy go łączyć również z innymi barwami - ciepłymi, jaskrawymi. Zależy to wyłącznie od naszych preferencji. Ten odcień niebieskiego sprawdzi się szczególnie latem oraz zimą, pozwala osiągnąć przepiękne kompozycje właśnie na te dwie pory roku. Jest to barwa często wybierana przez kobiety, a to względy na jej tajemniczość - daleko jej do tradycyjnego niebieskiego koloru. Budzi zainteresowanie i intryguje. Jeśli chcesz się wyróżnić i nadać swojej stylizacji oryginalności - postaw na intensywny, ciemny niebieski. Zagłęb się w tajemnicę tej barwy oraz wykorzystaj możliwości, jakie nam oferuje. Manicure hybrydowy z pewnością będzie zwracał na siebie uwagę, a Ty ukażesz swój prawdziwy charakter oraz będziesz mogła cieszyć się pięknymi dłońmi. Lakier hybrydowy marki Sowianka Nail Trends to niezwykle intrygujące rozwiązanie!
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.