Lakier hybrydowy 367 Sweet Puff 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Kolekcja Colour Therapy to wspaniała propozycja dla miłośniczek letnich, neonowych kolorów. W jej skład wchodzi 10, wibrujących kolorem lakierów hybrydowych, które są bestsellerami na rynku stylizacyjnym paznokci. Nazwa kolekcji jest tożsama z koloroterapią, czyli metodą leczenia przy pomocy barw. Odpowiednie skompletowanie danych kolorów, wywołuje u klientek, które je zastosują, poprawę samopoczucia. Inspiracją do nazw lakierów, stały się tzw. ,,poprawiacze nastrojów”, na które często decydują się ludzie, aby poczuć się w danej chwili, szczęśliwym. To właśnie nasi klienci sami wybrali, jakimi barwami chcą się otaczać. W odpowiedzi na ich potrzeby powstała Colour Therapy.

Segment lakierów różowych w tej kolekcji zamyka odcień Sweet Puff, o numerze 367. To neonowy, świeży, wyrazisty, malinowy róż, w wydaniu najbardziej eleganckim w całym segmencie różów. Zainspirowany pozytywnym wpływem na nastrój różnorakich słodkości, w tym przypadku - puszystego eklerka. Nie na darmo pokutuje przeświadczenie, że smutki się zajada. Sweet Puff ze względu na swoją słodką, różową barwę będzie nastrajał optymistycznie do życia, pobudzał do czynienia dobra. Dzięki zawartości bardzo drobnego brokatu, paznokcie pokryte kolorem 367 Sweet Puff cudownie lśnią, odbijając światło.

Lakier hybrydowy Sweet Puff posiada bardzo dobre krycie, efektywnie się poziomuje i ma idealnie kremową konsystencję. Stuprocentowe podbicie neonowej tonacji oraz zapewnienie długiej trwałości, zapewni top Slowianki Nails Trends – Top Coat No Wipe. Każdą, pojedynczo nakładaną warstwę lakieru, należy utwardzić w lampie LED, przez 30 sekund. Jest to odcień neonowy, dlatego w trakcie utwardzania w lampie może wydawać się delikatnie ciemniejszy, natomiast po wyjęciu z lampy i wystygnięciu kolor wraca do swojego pierwotnego odcienia.
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl