Lakier hybrydowy 363 Strong Cocktail 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł
paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Colour Therapy to neonowa i wibrująca kolorem kolekcja Slowianki Nails Trends. Składa się z 10 letnich odcieni. Tłumacząc dosłownie, ma wskazywać na lecznicze działanie kolorów. Każdy z lakierów hybrydowych będzie poprawiał nastrój, ponieważ bije od nich energia i wywołują uśmiech na twarzy. Nazwy danych kolorów zainspirowane zostały popularnymi ,,poprawiaczami nastrojów”, które na co dzień mogą poprawić nam samopoczucie. Kolekcja Colour Therapy powstała dzięki współpracy z naszymi klientami, odbiorcami. Każdy kolor to letni bestseller na rynku stylizacyjnym paznokci. Colour Therapy, tak naprawdę pojawiła się jako odpowiedź na potrzeby naszych wiernych klientów.

Drugim odcieniem neonowym czerwieni w kolekcji jest Strong Cocktail, o numerze 363. Elektryczny, energetyczny, wyrazisty neonowy kolor czerwony, przywodzący na myśl letnie, wakacyjne miesiące, pełne wrażeń i uśmiechu. Zainspirowany chwilami relaksu, przy kolorowych, smacznych i buzujących w głowie drinkach, wypijanych w towarzystwie przyjaciół. Małe dawki alkoholu pobudzają krążenie, rozluźniają, co powoduje, że człowiek zapomina o problemach. Strong Cocktail, ze względu na swoją krwistą, wyrazistą barwę, będzie poprawiał nastrój klientom, pobudzając żywotność, siły witalne, dodając energii i wzmacniając siłę woli. Idealny kolor na szalone, wakacyjne wypady. Strong Cocktail 363 zawiera w sobie bardzo drobne, lśniące drobinki, które podbijają jego blask i cudownie mienią się w promieniach słońca.

Strong Cocktail jest produktem o silnym napigmentowaniu, wspaniale kremowej konsystencji i bardzo dobrym poziomowaniu, przy granicy ze skórkami. Aby podbić jego neonową tonację i zapewnić super trwałość, rekomendowane jest nałożenie na niego topu Top Coat No Wipe Slowianki Nails Trends. Standardowo, utwardza się go przez 30 sekund, w lampie LED. Jest to kolor neonowy, dlatego w trakcie utwardzania w lampie może wydawać się delikatnie ciemniejszy, natomiast po wyjęciu z lampy i wystygnięciu, kolor wraca do swojego pierwotnego odcienia.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 363 Strong Cocktail 8g
Twoja ocena