Lakier hybrydowy 32 8g

Turkus jest pozytywnym i łagodnym kolorem, stanowi połączenie barwy niebieskiej oraz zielonej. Lakier hybrydowy w nieco łagodniejszej i ciemniejszej odsłonie turkusu to propozycja dla każdej kobiety - zarówno tej starszej, jak i młodszej. Sprawdzi się szczególnie zimą w towarzystwie zimniejszych i ciemniejszych barw.
Jest to produkt przeznaczony w głównej mierze dla początkujących stylistek, bardzo przyjemnie się z nim pracuje. Utwardza się w lampie LED w 30 sekund, a lampie UV - 60 sekund.

9,30 zł
catalog online paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Kolor turkusowy stanowi mieszankę zieleni oraz błękitu. To barwa symbolizująca spokój i równowagę. Nieco mniej intensywna odsłona tego koloru potrafi inspirować do podejmowania twórczych i kreatywnych decyzji. Jest to fascynująca barwa, kojarząca się naprawdę pozytywnie. Sprawdzi się zimą, wiosną oraz wczesną jesienią. Pasuje do każdej kobiety, ma w sobie coś niepowtarzalnego. Jest to łagodna barwa, która nie rzuca się nadmiernie w oczy. Najlepiej prezentuje się w towarzystwie szarych i niebieskich barw. Jeśli pragniesz poczuć chłodną i orzeźwiającą nadmorską bryzę, lakier hybrydowy marki Slowianka Nail Trends w turkusowej barwie to produkt właśnie dla Ciebie. Z jego udziałem stworzysz zarówno jasny manicure, jak i ciemniejszy.
Nie musisz martwić się o aplikację produktu - jest niezwykle prosta i przyjemna! Lakier nie kurczy się, nie powoduje prześwitów ani nie spływa na skórki. To główny powód, dla którego tak wiele stylistek go wybiera. Skuś się na piękny turkus i doceń jego nietuzinkowość!
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.