Lakier hybrydowy 293 Millionaire 8g

Lakier hybrydowy 293 Millionaire to bardzo intensywnie zielony, neonowy produkt do stylizacji paznokci. Dobrze komponuje się z innymi ciepłymi jak i zimnymi kolorami hybrydy. W cieniu mieni się turkusem. Średnia konsystencja sprawia, że Millionaire dobrze się poziomuje, nie rozlewa się na skórki, łatwo się nakłada. Średniej wielkości czarne drobinki podkreślają głebię intensywnie neonowego produktu. Ten lakier hybrydowy może służyć jako jedyny rodzaj stylizacji manicure, lub jako wyjątkowy element modnych zdobień egzotycznych.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Millionaire to jedna z nowości z linii Waterneon do koloryzacji paznokci z oferty Slowianka Nail Trends. Jest to interesujący, zielony, intensywnie neonowy lakier hybrydowy do koloryzacji paznokci. Dobrze komponuje się z zimnymi i ciepłymi barwami hybrydy. Jest więc uniwersalny do wykonywania pięknych i modnych zdobień manicure. Ale to jeszcze nie wszystkie dekoracyjne zalety tego lakieru hybrydowego. Millionaire zawiera w swojej konsystencji średniej wielkości, czarne drobinki, które w mocno neonowym produkcie wyglądają jak drobne, czarne pestki w miękiszu orientalnych owoców, takich, jak pitaja, papaja, tamarillo, czy kawon. Podkreślają one głębię intensywnie neonowej barwy. Ta hybryda może służyć jako jedyny rodzaj stylizacji paznokci, lub jako wyjątkowy element orientalnych zdobień typu kwiaty egzotyczne, czy tak zwane “koktajle” - imitacja koktajli egzotycznych w stylizacji manicure. Takie zdobienia są w bieżącym sezonie niezwykle modne.
Średnia konsystencja, która cechuje 293 Millionaire jest latem wyjątkowo korzystną właściwością. Wysoka temperatura otoczenia utrudnia nakładanie hybrydy o gęstej konsystencji. Pod pędzelkiem doświadczonej stylistki paznokci, Millionaire dobrze się poziomuje, nie rozlewa się na skórki, łatwo się nakłada. Nałożenie produktu nawierzchniowego, takiego, jak Top Coat No Wipe, lub Top Velvet ma istotne znaczenie dla uzyskania aksamitnej powierzchni stylizacji manicure oraz dla jej wielotygodniowego, świeżego wyglądu.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacyrlate, HEMA, Hydroxyctclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxie, Silica Capryllyl Silylate, p-Hydroxyanisole, +/- CI 15850, CI 77891, CI77742, CI 77002, CI 45410, CI 45380, CI 47005
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl