Klips Duo Form

Doskonały pomocnik podczas przedłużania paznokci metodą Duo Form. Małe i poręczne, idealnie dopasowane do kształtu paznokcia klipsy, stabilizują formy podczas utwardzania produktu żelowego lub akryżelowego w lampie. Zapobiegają takim sytuacjom jak podnoszenie form, zapowietrzanie produktu, czy też całkowite zniekształcenie budowanego paznokcia. Ponieważ są transparentne, dobrze przepuszczają światło UV podczas utwardzania.

4,50 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

BLACK DAYS
  • na przygotowany wcześniej paznokieć przykładamy Duo Formy z produktem żelowym lub akryżelowym,
  • ukierunkowujemy odpowiednio formę i dociskamy do płytki paznokcia,
  • delikatnie zakładamy klips na środkową część paznokcia tuż przed włożeniem do lampy,
  • utwardzamy produkt w lampie.
  • usuwamy klips, a następnie Duo Formy.

Klipsy od Slowianki to akcesoria bardzo przydatne w pracy stylisty podczas przedłużania paznokci metodą Duo Form. Ta nowatorska technika zakłada aplikację produktu budującego sztuczny paznokieć do specjalnej formy silikonowej, a następnie przyłożenie jej do paznokcia. Klipsy pomagają utrzymać formę z produktem na paznokciu naturalnym podczas utwardzania w lampie. Jest to niezwykle istotne, gdyż zapobiega wypychaniu formy do góry przez opuszek palca lub wał około paznokciowy. Takie sytuacje są niezręczne dla stylisty, gdyż rodzą szereg komplikacji: podnoszenie form i zniekształcenie paznokcia, zapowietrzanie produktu, podnoszenie dolnych bocznych stron. Jedyną opcją korekty jest wówczas ściągnięcie paznokcia i zbudowanie go od nowa.
Dzięki klipsom Duo Form minimalizujemy takie ryzyko do zera. Klipsy mają specjalne wyżłobienia pasujące do kształtu palca oraz stały, delikatny nacisk, stabilizujący formę na paznokciu podczas utwardzania. Są małe, lekkie i poręczne, a także całkowicie transparentne. Bardzo dobrze przepuszczają światło UV, co sprawia, że produkt odpowiednio się utwardza. Klipsy można dezynfekować, nie nadają się natomiast do sterylizacji.