Lakier hybrydowy 279 Pitaya Fruit 8g

Lakier hybrydowy 279 Pitaya Fruit to pół mleczna barwa blado różowawej hybrydy o bardzo dobrym, jak na takie rozbielone barwy, napigmentowaniu.
Ze względu na średnią gęstość, poziomuje się bardzo dobrze, nie rozlewa się na skórki. Profesjonalna stylistka manicure nie zostawi śladów pędzelka na powierzchni tego preparatu. Najważniejszą cecha hybrydy Pitaya Fruit to zawartość holograficznych folii brokatowych i czarnego, drobnego piasku w konsystencji preparatu. Dają one efekt Oreo w 3D. Lekka dyspersja umożliwia malowanie dodatkowych zdobień. Suszenie trwa od 30 sekund.
37,99 zł
paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Lakier hybrydowy 279 Pitaya Fruit od Słownianka Nail Trends to nawiązanie do cenionego owocu pitaja, nazywanego także truskawkową gruszką. Jakże smakowicie jest nosić manicure, który kojarzy się z Meksykiem i Ameryką Środkową, ich ciepłem i aromatami. Należy pamiętać, że podstawą profesjonalnie wykonanego manicure jest odpowiednie przygotowanie naturalnej płytki paznokciowej. Po takiej czynności, pół mleczna barwa blado różowej hybrydy o bardzo dobrym, jak na takie rozbielone barwy napigmentowaniu, wygląda delikatnie, subtelnie i bardzo kobieco.
Ze względu na średnią gęstość, Pitaya Fruit poziomuje się bardzo dobrze i nie rozlewa się na skórki. Doświadczona stylistka paznokci nie pozostawia śladów pędzelka na powierzchni tego preparatu, co jest istotne dla delikatnych, pastelowych kolorów lakieru hybrydowego.
Najważniejszą cechą Pitaya Fruit jest jednak zawartość holograficznych, okrągłych płatków folii brokatowej w różnych rozmiarach - od najdrobniejszych, przez średnie, do nieco większych i ziarenek czarnego, drobnego piasku w konsystencji hybrydy. Dają one efekt Oreo 3D w stylizacji manicure. Jednocześnie nie pogrubiają warstwy materiału, ani nie naruszają jego aksamitnej gładkości.
Lekka dyspersja umożliwia malowanie dodatkowych zdobień w stylu baby boomer czy French, bez konieczności nakładania dodatkowego preparatu. Oszczędzamy w ten sposób nieco czasu spędzonego w salonie manicure i uzyskujemy stylizację paznokci, która zachowa swoje piękno przez tygodnie. A warstwa sztucznego preparatu nie będzie dodatkowo pogrubiona. Utwardzanie tej hybrydy pod lampą zajmuje od 30 sekund.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 279 Pitaya Fruit 8g
Twoja ocena