Lakier hybrydowy 274 Acai 8g

Lakier hybrydowy Acai to średnio gęsty preparat o rozbielonej barwie owoców acai. Charakteryzuje się bardzo dobrym pigmentowaniem jak na taki pastelowy kolor. Hybryda Acai dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Nie pozostawia śladów pędzelka, co jest istotne przy takiej pół mlecznej barwie. Stylistka paznokci uzyska doskonały efekt manicure po nałożeniu 2 warstw tej hybrydy. Lakier posiada lekką dyspersję. Łatwo jest ozdobić manicure wykonany tym materiałem bez nakładania kolejnego preparatu. Utwardzanie pod lampą trwa co najmniej 30 sekund.

37,99 zł
paypo

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Oferujemy ponad 500 bestsellerowych odcieni lakierów hybrydowych, ale jesteśmy w stanie poszerzyć ofertę w razie zapotrzebowania.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Lakier hybrydowy Acai, proponowany przez Slowianka Nail Trends, to średnio gęsty lakier pięknej, rozbielonej barwie owoców tropikalnej palmy acai. Gładka, aksamitna skórka tych owoców została odzwierciedlona na powierzchni hybrydy. Pastelowa barwa nadaje paznokciom wyjątkowego, tajemniczego szyku. Taki smakowity efekt na paznokciach - kto może mu się oprzeć? Nikt, szczególnie dlatego, że Acai charakteryzuje się bardzo dobrym napigmentowaniem, co jest wyjątkową cechą, jak na taki pastelowy, rozbielony kolor.
Po odpowiednim przygotowaniu naturalnej płytki paznokciowej, stylistka paznokci uzyska doskonały efekt manicure po nałożeniu dwóch warstw tej hybrydy.
Acai dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Nie pozostawia również śladów pędzelka, co ma wyjątkowe znaczenie przy takiej pół mlecznej, rozbielonej barwie. Acai wyróżnia się lekką dyspersją. Dzięki temu, łatwo jest ozdobić manicure wykonany tym materiałem, na przykład w stylu baby boomer lub french, bez konieczności nakładania kolejnego preparatu pod zdobienia. Oszczędza się w ten sposób czas spędzony w salonie manicure. Taka stylizacja, odpowiednio wykończona, utrzyma się przez długi czas. Co więcej, unika się dodatkowego pogrubiania warstwy sztucznej na płytce paznokciowej i uzyskuje się piękny efekt ozdobnej stylizacji paznokci. Utwardzanie tego lakieru hybrydowego pod lampą trwa co najmniej 30 sekund, choć może zająć nieco więcej czasu.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 274 Acai 8g
Twoja ocena