Lakier hybrydowy 332 Calm Auntie 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Ostatnim lakierem hybrydowym z najnowszej kolekcji Heritage, jest kolor Calm Auntie. To błyszczący, żywy, szafirowy odcień niebieskiego. Można powiedzieć, że to lśniący ,,brat” lakieru Perfect Son. Dodatek mieniących się drobinek brokatu powoduje, że kolor Calm Auntie imituje blask najprawdziwszego szafiru. Ten oto kamień szlachetny symbolizuje małżeńskie szczęście, przyjaźń, pokój, prawdę, czystość i miłość. Taki odcień niebieskiego uosabia wierność, mądrość, moc, magię. Calm Auntie w dosłownym tłumaczeniu, to spokojna ciocia. Może jest ona tak opanowana, zrównoważona, łagodna, ponieważ wiedzie bardzo zadowalające życie u boku swojego męża? Czy też może posiada tajemną, magiczną wiedzę na temat, jak osiągnąć szczęście? Jej stoickiego spokoju nie mącą rodzinne niesnaski, czy chowane pod dywan sekrety lub skandale. Kobiety, które decydują się na stylizacje paznokci w tym kolorze, cenią sobie klasykę, przyjaźń jasne sprawy, spokój, pogodę ducha, uprzejmość. Dodatek mieniących się cząsteczek doda w tym wypadku, jeszcze więcej delikatności, lekkości, subtelności. Lakier hybrydowy Calm Auntie, na co dzień będzie ładnie współgrał z odcieniem Strict Grandfather, lub Perfect Son. Wieczorowy look też stworzy w połączeniu z Perfekt Son, lub Smart Granny.
Kremowa, odpowiednia konsystencja, bardzo mocne krycie, w przypadku nałożenia dopiero pierwszej warstwy, świetne poziomowanie – to trzy najlepsze zalety lakierów hybrydowych z kolekcji Heritage, pod względem właściwości fizycznych. Aby dodać głębi wszystkim lakierom, zaleca się nałożyć dwie warstwy produktu. Napigmentowanie jest głębokie, intensywne, bogate. Drobinki brokatowe w produktach, tak naprawdę budują cała oprawę stylizacji. Lśniący look jest niesamowicie modny, nie tylko w tym sezonie. Tzw. ,styl granitowy”, to sposób na opracowywanie kamieni szlachetnych, tak aby wydobyć z materii jak najwięcej blasku. Tak samo ,,szlifuje” się pyłek brokatowy w lakierach hybrydowych Heritage. Efektem tego jest wrażenie poruszania się i migotania mieniących się cząsteczek na płytce paznokcia (,,move sparkle”). Doznanie potęguje zwłaszcza światło sztuczne lub dzienne, padające z każdej strony na powierzchnię paznokci. Pyłek brokatowy ma kolor srebrno – biały lub biały. Dobrze wygląda w połysku i w macie. Stylizacje z połyskiem robią jednak oszałamiające wrażenie. Drobinki są średnio duże i miałkie. Dzięki temu produkt utrzymuje prawidłową strukturę, co pozwala na nie wylewanie się lakieru na skórki, oraz nie powoduje powstawania wypukłości. Każda aplikowana warstwa utwardza się w lampie LED, przez 30 sekund.
Cała kolekcja Heritage to pięć odcieniów satynowych i pięć brokatowych.
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl