Lakier hybrydowy 328 Crazy Daughter 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends, uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Pierwszym, brokatowym kolorem z najnowszej kolekcji Heritage, jest lakier hybrydowy Crazy Daughter. To lśniący, słodki, zgaszony, jasny odcień różu, lekko wpadający w delikatny fiolet. Dzięki dodatkowi błyszczących drobinek, mieni się, imitując blask najprawdziwszej perły. Patrząc na niego, może on nam skojarzyć się z tajemnicą, spokojem, kobiecością, elegancją. Symbolizuje kreatywność, niejednoznaczność, moc, wyobraźnię, magię, duchowość, czułość. Crazy Daughter dosłownie znaczy szalona córka. Nawet w najbardziej znamienitych rodach, znajdą się osobowości wychodzące ze sztywnych, tradycyjnych ram. Pewna siebie, ekspresyjna, mająca swoje zdanie i nie bojąca się go wyrazić córka, stanowi nierzadko problem zwłaszcza dla seniorów rodziny. Powiew nowości, nowatorskie pomysły, inną wizję świata, które wnosi do familii, mogą w przyszłości pomóc w odnalezieniu się tradycyjnych rodzinnych wartości, w szybko zmieniającym się świecie.
Lakier hybrydowy Crazy Daughter dedykowany jest kobietom, które lubią mieniące się, a zarazem klasyczne jak perła stylizacje na paznokciach. Ten odcień doda Paniom tajemniczości, dziewczęcej wdzięczności, kobiecości. Na co dzień, sprawdzi się jako dodatek do innych kolorów z najnowszej kolekcji Heritage. Śmiało można go zestawić z Cute Niece, czy Strict Grandfather. Wieczorową porą będzie pięknie wyglądał sam, na wszystkich paznokciach, lub np. w połączeniu z Jealous Husband.
Kolekcję pięciu błyszczących lakierów hybrydowych z kolekcji Heritage, cechuje wysoko jakościowo, kremowa konsystencja jak i mocne krycie, już przy pierwszej warstwie. Druga aplikacja doda danemu odcieniowi głębokości. Produkty dobrze się poziomują. Napigmentowanie jest intensywne, bogate, głębokie. Głównym atutem tej kolekcji jest pyłek brokatowy, który nadaje niesamowity, lśniący look produktom. Każda drobinka podczas produkcji, opracowywana jest na sposób ,,graniowy”. W tym samym stylu szlifuje się kamienie szlachetne, aby wydobyć z nich jak najwięcej blasku. W wyniku takiej budowy, pyłki na płytce paznokciowej tworzą efekt ,,move sparkle”, czyli ruszających się drobinek. Po aplikacji danego lakieru hybrydowego, klient ma wrażenie, że na paznokciach widzi migające i poruszające się ułamki brokatu. Światło padające z każdej strony na powierzchnię paznokci, powoduje taki oto efekt. Pyłki mienią i błyszczą się na srebrno, lub srebrno – biały kolor. Stylizacja z użyciem brokatowych kolorów z kolekcji Heritage, może być wykonana w macie lub w połysku. Ale to ten drugi sposób najlepiej wydobywa piękno lakierów hybrydowych (zwłaszcza w świetle dziennym i sztucznym). Migoczące drobinki są miałkie, średnio duże. Dzięki temu nie robią wypukłości, a z drugiej strony nadają mocno brokatowy look. Preparaty nie rozlewają się na skórki, ponieważ większe pyłki utrzymują prawidłową strukturę produktu. Każdą warstwę nałożonego produktu należy utwardzić w lampie LED, przez 30 sekund.
Kolekcja Heritage oprócz pięciu błyszczących kolorów, zawiera też pięć odcieni satynowych.
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl