Lakier hybrydowy 324 Jealous Husband 8g

Najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych Słowianka Nail Trends uosabia ponadczasową klasykę, której korzenie sięgają bardzo głęboko. Kolekcja symbolizuje pokaźne dziedzictwo rodziny, która jest dumna ze swoich przodków, rodu, ze swojej tradycji. Pokazuje ona również drugą stronę spokrewnionych ze sobą ludzi - głębokie sekrety, tajemnice rodzinne. Aby poznać dzieje całego rodu, nie wystarczy spojrzeć na zdjęcie całej rodziny, która pozuje do niego w niedzielny poranek, w eleganckich, klasycznych, odświętnych strojach. Prawda kryje się głęboko w ich sercach. Tak samo rzecz ma się z najnowszą kolekcją lakierów hybrydowych Heritage. Prawdziwy urok kolorów kryje się w ich głębi. Jak bogaty rodowód cechuje opisaną arystokratyczną rodzinę, tak bogata i głęboka jest najnowsza kolekcja Słowianka Nail Trends Heritage.
37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.
Drugim odcieniem w najnowszej kolekcji jest Jealous Husband. To klasyczny, czysty, elegancki, głęboki fiolet. Barwa fioletowa ma królewskie pochodzenie. Przypisuje się jej takie skojarzenia jak duchowość, szlachetność, władza, luksus, bogactwo, energia, kreatywność. Kolor ten pobudza ośrodek w mózgu, który odpowiedzialny jest za wyobraźnię i rozwiązywanie problemów. Dosłowne tłumaczenie nazwy lakieru hybrydowego to zazdrosny mąż. Do głowy rodziny pasują słowa jak szlachetność, kreatywność, decyzyjność, rozstrzyganie problemów. Zazdrość kojarzy się z energią, pasją, kolorem czerwonym, a fiolet to właśnie połączenie spokojnego, wyważonego niebieskiego i energicznej czerwieni. Lakier hybrydowy Jealous Husband dedykowany jest eleganckim, odważnym, kreatywnym kobietom, które nie boją się wyzwań. Dobrze sprawdzi się jako klasyczny, wieczorowy manicure hybrydowy. Perfekcyjna stylizacja z użyciem tego produktu, pozwoli na uzyskanie wyrazistego looku na paznokciach.
Mocno ekspresywny Jealous Husband, nie jest łatwym kolorem do połączeń stylizacyjnych, co nie znaczy, że nie da się go pięknie wkomponować w inne barwy lakierów hybrydowych. W dziennej stylizacji, ten odważny kolor uspokoi zgaszony odcień lakieru hybrydowego Strict Grandfather, również z kolekcji Heritage. Zjawiskową i niezwykle elegancką stylizację paznokci uzyskamy, łącząc Jealous Husband z lśniącym i brokatowym preparatem Smart Granny z najnowszej kolekcji.
Kolekcję hybrydowych lakierów Heritage charakteryzuje mocno kremowa konsystencja. Preparaty sprawnie się poziomują na płytce paznokciowej. Ułatwia to wprowadzenie lakieru hybrydowego przez stylistów, aż po same skórki. Nawet przy pokryciu paznokci jedną warstwą, uzyskamy satysfakcjonujące krycie. Głębi odcieniom z kolekcji Heritage doda jednak dodatkowa, druga warstwa lakieru hybrydowego. Produkty nie powodują powstawania smug, ponieważ płynnie wyrównują się na powierzchni płytki paznokciowej. 30 sekund utwardzania każdej aplikowanej warstwy, w zupełności wystarczy. Kolekcję Heritage charakteryzują bogate, głębokie i intensywne pigmenty.
Najnowsza kolekcja Słowianka Nails Trends liczy dziesięć lakierów hybrydowych. Odcieni satynowych jest pięć, kolejnymi pięcioma są preparaty z dodatkiem brokatu
Lakiery z kolekcji Heritage utwardzamy w lampie UV: 30 sek
Acrylates Copolymer, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, CI 15850, CI19140, Titanium Dioxide
UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl