Lakier hybrydowy 292 Black Diamond 8g

292 Black Diamond to lakier hybrydowy o intensywnym, ciemnym, fuksjowym kolorze. Jest najciemniejszy w owocowej kolekcji Waterneon. Dobrze komponuje się zarówno z ciepłymi jak i z zimnymi barwami hybrydy. Ma bardzo mocno neonowy kolor.

Posiada średnią konsystencję, więc dobrze się poziomuje, nie rozlewa się na skórki, łatwo się nakłada. Zawiera średniej wielkości czarne drobinki. Może służyć jako jedyny rodzaj stylizacji lub jako wyjatkowa dekoracja do zdobień egzotycznych, które na lato są bardzo modne.

37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Black Diamond to wyjątkowy lakier hybrydowy do koloryzacji paznokci, oferowany aktualnie przez Słowianka Nail Trends w linii Waterneon. Charakteryzuje się on intensywnie nasyconą, fuksjową, wyjątkowo mocno neonową barwą. Jest najciemniejszy w tej kolekcji. Ze względu na swój intensywny odcień, Black Diamond doskonale komponuje się zarówno z zimnymi, jak i z ciepłymi kolorami lakierów hybrydowych. Jego tekstura kojarzy się z soczystym owocem figi, pitai, czy granatu - ociekającym nasyconym kolorem miękiszem i kuszącym ciemnymi drobinkami pestek. Czarne drobinki zatopione w średniej konsystencji 292 Black Diamond wyraźnie podkreślają głębię intensywnie neonowego koloru i tworzą efekt wielowymiarowości.
Średnia konsystencja tego produktu jest latem szczególnie korzystną cechą, ze względu na powtarzającą się wysoką temperaturę otoczenia. Dzięki tej gęstości, pod pędzelkiem profesjonalnej stylistki manicure, ten lakier hybrydowy bardzo dobrze poziomuje się na płytce paznokciowej, nie rozlewa się na skórki, łatwo się nakłada. Może służyć jako jedyny rodzaj stylizacji paznokci, lub jako wyjątkowy dodatek do zdobień w stylizacji manicure takich, jak imitacja egzotycznych koktajli w stylizacji paznokci, czy kwiaty egzotyczne. Wykończenie przy pomocy produktu nawierzchniowego, na przykład Top Coat No Wipe lub Top Velvet, nada manicure aksamitnej delikatności i zapewni świeżą trwałość na długie tygodnie.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.