Lakier hybrydowy 283 Ruby Choco 8g

Lakier hybrydowy Ruby Choco ma średnią gęstość, co sprawia, że dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Ta hybryda, w rozbielonej, pół mlecznej, pastelowej barwie uzyskuje bardzo dobre kryce, po położeniu 2 warstw. Jest to istotne dla prawie białego koloru. Stylistka manicure nie zostawi śladów pędzelka na powierzchni tego preparatu.

W Ruby Choco zatopione zostały holograficzne folie brokatowe w różnym rozmiarze i czarny piasek, co daje stylizacji paznokci efekt Oreo w 3D. Lekka dyspersja daje możliwość malowania dodatkowych dekoracji. Utwardzanie pod lampą zajmuje od 30 sekund.

37,99 zł
paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Lakier hybrydowy Ruby Choco z aktualnej oferty Slowianka Nail Trends nawiązuje swoją barwą i dekorem do delikatnych, aromatycznych lodów truskawkowych z drobinkami słodkiej czekolady. Latem zbliży nasz styl do natury, zimą podniesie nastrój wspomnieniem lata.
Ruby Choco ma średnią gęstość, co sprawia, że bardzo dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu naturalnej płytki paznokciowej do manicure. Po takiej czynności, hybryda, w rozbielonej, pół mlecznej, prawie białej, pastelowej barwie uzyskuje bardzo dobre krycie już po położeniu dwóch warstw. Jest to istotne dla tak pastelowego koloru. Stylistka manicure nie zostawi śladów pędzelka na powierzchni tego lakieru hybrydowego.
W Ruby Choco zatopione zostały okrągłe drobinki holograficznej folii brokatowej w różnym rozmiarze - od maleńkich, przez średnie do nieco większych i czarny piasek, co nadaje stylizacji paznokci efekt Oreo w 3D. Co ważne, dodatki ozdobne są rozmieszczone niezbyt gęsto więc nie zwiększają grubości nakładanego preparatu, ani nie zakłócają aksamitnej gładkości powierzchni. Lekka dyspersja daje możliwość malowania dodatkowych dekoracji w stylu baby boomer lub french. Taki manicure ma trzy zalety: jest piękny, delikatny, kobiecy, zostanie wykonany w nieco krótszym czasie, gdyż nie wymaga dodatkowego materiału pod zdobienia i nie jest pogrubione przez kolejne preparaty. A przede wszystkim, jest trwały i uniwersalny. Utwardzanie pod lampą zajmuje od 30 sekund.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Lakier hybrydowy 283 Ruby Choco 8g
Twoja ocena