Lakier hybrydowy 281 Banana Cake 8g

Lakier hybrydowy Banana Cake należy do rozbielonych, prawie białych pasteli. Dobrze kryje po nałożeniu 2 warstw. Jest to średnio gęsta hybryda, która dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Nałożenie tego lakieru hybrydowego przez stylistkę manicure gwarantuje brak śladów po pędzelku na powierzchni, co ma duże znaczenie dla pół mlecznej barwy preparatu.

Banana Cake zawiera drobinki holograficznej folii i drobny, czarny piasek, co nadaje stylizacji paznokci efekt Oreo w 3D. Lekka dyspersja tej hybrydy umożliwia malowanie zdobień. Utwardzanie pod lampą zajmuje od 30 sekund.

37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Lakier hybrydowy Banana Cake oferowany przez Slowianka Nail Trends nasuwa skojarzenia z pysznym ciasteczkiem bananowym, puszystym i delikatnym w smaku i w kolorze. Jego rozbielona, prawie biała, pół mleczna, pastelowa barwa jest bardzo dobrze napigmentowana - doskonale kryje nałożeniu dwóch warstw. Jest to szczególnie ważne dla kolorów pastelowych. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu naturalnej płytki paznokciowej przed położeniem lakieru hybrydowego. Po tej czynności, ta średnio gęsta hybryda, dobrze się poziomuje i nie zalewa skórek. Stylistka manicure nałoży ten preparat nie pozostawiając śladów po pędzelku na powierzchni, co ma wyjątkowe znaczenie dla pół mlecznej barwy preparatu.
Banana Cake zawiera okrągłe drobinki holograficznej folii w różnych wielkościach - od bardzo małej, przez średnią, aż do nieco większej i drobny, czarny piasek, co nadaje stylizacji paznokci niepowtarzalny efekt Oreo w 3D. Ozdobne folie ani piasek nie pogrubiają hybrydy ani nie naruszają aksamitnej powierzchni lakieru. Lekka dyspersja umożliwia malowanie dodatkowych zdobień w stylu baby boomer lub french. Nie ma potrzeby stosowania dodatkowego preparatu pod zdobienia. Dzięki temu oszczędzamy nieco czasu spędzonego w salonie manicure i uzyskujemy piękną, ozdobną stylizację paznokci. Utrzyma ona swój urok przez tygodnie. Utwardzanie Banana Cake pod lampą zajmuje od 30 sekund.
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.