Lakier hybrydowy 118 Tango 8g

Kolor intensywnej, głębokiej czerwieni z dodatkiem odcienia malinowego, doskonałe napigmentowanie oraz dodatek brokatu – to właśnie nasza hybryda Tango 118 z Carnaval Collection! Cząsteczki brokatu, dzięki niejednolitej strukturze, mienią się srebrem oraz nieco jaśniejszą czerwienią w bardzo różnorodny sposób. Część z nich to większe metaliczne płaty, z kolei pozostałe swoim wyglądem przypominają mikroskopijne kropeczki. Całość tworzy niezwykle ciekawy efekt zarówno w macie, jak i pełnym połysku!
37,99 zł
catalog online paypo

Hybryda o kremowej konsystencji z bardzo intensywnym glitterem w środku. Krycie nawet jedną warstwą.

Drobinki (glitter) są różne w zależności od numeru (miałki pyłek, średniej wielkości brokat, flash glitter, kolorowe pajetki, itd. - bardzo duża różnorodność produktów).

Na uprzednio opiłowany i zmatowiony paznokieć sztuczny lub na bazę hybrydową aplikujemy 1 warstwę produktu (nie przekraczając grubości produktu 0,5 mm) i utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy). Czynność tę powtarzamy do otrzymania docelowego efektu.

Na utwardzony produkt aplikujemy Top Coat nawierzchniowy

Nietypowa czerwień zawsze idealnie wpisuje się w karnawałowe stylizacje – a szczególnie ta, w bardzo bogatym i błyszczącym wydaniu! Właśnie dlatego tak idealną propozycją jest nasz lakier hybrydowy Tango 118 z Carnaval Collection od Slowianka Nail Trends! Dlaczego nietypowa czerwień? Hybryda Tango 118 wyróżnia się dodatkiem odcienia malinowego. Nie jest to więc klasyczny czerwony kolor – bliżej jej do intensywnego, głębokiego, nieco zimnego oraz ciemnego odcienia czerwono-malinowego!
Lakier hybrydowy Tango 118 przepięknie komponuje się ze wszystkimi intensywnymi, jednolitymi odcieniami czerwieni oraz lakierami o zimnych barwach. Drobinki okrągłej folii oraz metalicznych płatów pięknie prezentują się zarówno w pełnym połysku, tworząc efekt trójwymiarowości oraz dużej głębi, jak i w wydaniu matowym, przypominającym efekt marmuru. A to nie wszystkie zalety produktu - jest on doskonale napigmentowany, a także gwarantuje bardzo przyjemną aplikację gdyż nie spływa oraz nie zalewa skórek. Baw się razem ze Slowianką – wybierz hybrydę Tango 118!
Polyethylene Terephthalat, Aliphatic Urethane Acrylate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Acrylate, Peg-3 Trimethylolpropane Triacrylate, Di-hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Poly(ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate), Acrylate Resin, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, Styrene/Acrylates Copolymer, Pentaerythrityl Tetramercaptopropionate, P-hydroxyanisole, CI 16035, CI 19140, CI 15850, CI 77000.