Fartuch kosmetyczny

Funkcjonalny, czarny fartuch kosmetyczny ze złotym logo Slowianka, to produkt który ułatwi Ci codzienną pracę. Wyróżnia się gustownym wyglądem, zastosowaniem starannie dobranych materiałów, jak również fasonem nie powodującym krępowania swobody ruchów.
Fartuch kosmetyczny ochroni noszoną przez Ciebie odzież przed zabrudzeniami oraz odbarwieniami spowodowanymi stosowaniem niektórych produktów przeznaczonych do trwałej stylizacji płytki paznokciowej. To nowoczesny produkt do codziennego użytku.
123,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Komfort pracy nie pozostaje bez wpływu na wykonane stylizacje, a elegancki i wygodny strój również ma znaczenie. Nowy fartuch stylisty od Slowianka Nail Trends to owoc wielomiesięcznych poszukiwań i testów wielu różnych tkanin i materiałów. Natalia Larina - kreatorka marki Slowianka - wybrała idealny krój i perfekcyjny materiał, aby stworzyć idealne akcesorium potrzebne w każdym profesjonalnym salonie manicure.
Ortalionowa, czarna tkanina nowej generacji, bardzo miękka, lekka i nieprzemakalna zapewni komfort i higieniczną pracę każdemu styliście.
Uniwersalny rozmiar i krój oraz możliwość dowolnego związania fartuszka w pasie pozwala na dopasowanie go do każdej sylwetki.
Kieszonka zlokalizowana na brzuchu, świetnie sprawdzi się jako schowek na drobiazgi takie jak telefon, czy długopis.