Elastic Gel 15 G

Elastic Gel Slowianka Trend Nails to elastyczny żel do dekoracji paznokci hybrydowych.
Należy do uniwersalnych akcesoriów do zdobień. Jego konsystencja doskonale nadaje się do wykonywania wzorów kwiatowych, abstrakcji, imitacji haftu i koronek.
Ma mlecznobiały kolor, który zabarwić można pigmentami, pudrem i arterami. Utwardza się jedynie pod lampą, więc można nim długo pracować. Idealny do skomplikowanych zdobień. Stylistki paznokci sięgają po niego podczas konkursów, do robienia dekoracji 3D.

78,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Elastic Gel Slowianka Trend Nails już samą nazwą podpowiada, co jest jego największą zaletą. Jest to bowiem elastyczny żel do wykonywania płaskorzeźb na paznokciach, dawniej robionych akrylami. Jego konsystencja doskonale się do tego nadaje. Można nim nanosić na paznokcie wzory kwiatowe, sweterkowe, imitacje haftu, koronek czy robótek szydełkowych. Ma mlecznobiały kolor, który barwi się pudrami, pigmentami i arterami. Co ważne, tylko te akcesoria do zdobienia paznokci nadają się do dodawania żelowi barwy, bez wpływu na jego strukturę.

Wielką zaletą Elastic Gel od Slowianka Nail Trends jest to, że utwardza się jedynie pod lampą do hybryd, pozwala to pracować nad manicure dowolną ilość czasu.
Używać można prz tym różnych narzędzi, np. szpatułek, pędzelków, sond, w zależności od techniki i formy zdobień.
Stylistki paznokci sięgają po Elastic Gel także podczas mistrzostw. Wykonuje się nim bowiem zdobienia 3D, czyli zaawansowane dekoracje, niespotykane w salonach manicure.
Aliph. UrethanAcrylate, Epoxy- dimethacrylate, Di-Hema Trime- thylhexyl