Eco-dolewka Top Coat Glam 40ml

Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest odpowiedzią na potrzeby salonów manicure. 40 ml to czterokrotnie większa pojemność przebojowego preparatu nawierzchniowego, w porównaniu do opakowania tradycyjnego. Top Coat No Wipe docenia każda stylistka paznokci za jego odporność na przecieranie i piękny gloss. Dodatkowym atutem jest tu ekologiczny pojemniczek wytworzony w 96% z naturalnej, odnawialnej trzciny cukrowej. Eco-Dolewka jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy.

149,99 zł
paypo

Top Coat o rzadkiej konsystencji, średnio się poziomuje, dlatego dobrze się nim pracuje. Nie zalewa skórek klienta, nie tworzy dodatkowej grubości. Daje mocny połysk, który utrzymuje się do 5 tygodni.

Jest dość trwały i nie wyciera sie z końcówek paznokci. Top coat bez warstwy inhibicyjnej.

Produkt posiada brokatowe (gliterowe) drobinki - pyłki, pajetki, holograficzna folia, płatki, itp.

Aplikujemy na kolor hybrydowy lub żele (w tym acrygel i acryl) cienutką warstwę i wkładamy do lampy na okreslony czas wg klasyfikacji lampy.

Po wyjęciu z lampy przez około 4 sekundy nie dotykamy powierzchni palcami - Top Coat No Wipe musi się zeszklić.

Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest produktem od Słowianka Nail dedykowanym salonom manicure. Pojemność opakowania, 40 ml, to większa ilość preparatu w jednym pojemniczku.. To wygoda i oszczędność dla portfela firmy. Wygoda, bo Top Coat No Wipe to hit sprzedażowy wśród produktów nawierzchniowych, który wielokrotnie został wyróżniony nagrodami na rozlicznych targach artykułów kosmetycznych. Ten, niezwykle odporny i na uszkodzenia mechaniczne i na przetarcia, środek nawierzchniowy doceni każda stylistka paznokci. Można stosować go na wszystkie rodzaje paznokci: na hybrydę, żel, akryl i powłokę akrylowo-żelową. No Wipe nadaje paznokciom wyjątkowego blasku, wraz z efektem, tak zwanego, efektu nabłyszczania. Jego elastyczność i plastyczność powodują zbudowanie wyjątkowo gładkiej powierzchni manicure, która podkreśla estetykę stylizacji paznokci, która jednocześnie nie zarysowuje się, nie pęka, nie tworzy pajęczynki. Ten top nie matowi się przez 4 - 5 tygodni, co przedłuża życie stylizacji manicure. Zawiera 20% blokadę UV. Używa się go także jako bazę do wcierania kolorowych, metalicznych pyłków. Polimeryzacja/utwardzanie Top Coat No Wipe pod lampą UV zajmuje 2 - 3 minuty, pod lampą LED - 1 minutę. Ten preparat uzyskuje swoją twardość po wystygnięciu. Ważne jest, aby, po utwardzeniu pod lampą, pozwolić mu całkowicie ostygnąć, bez dotykania płaszczyzny paznokci. Ślady takiego dotyku nie są możliwe do usunięcia. Jest to preparat do użytku profesjonalnego. Należy zawsze przechowywać go w ciemnym miejscu i unikać jego kontaktu z oczami. Eco-Dolewka Top Coat No Wipe jest rozwiązaniem nie tylko ekonomicznym, lecz również ekologicznym. Opakowanie wyprodukowane zostało w 96% z trzciny cukrowej, która jest przecież naturalnym, odnawialnym materiałem roślinnym. Proponując preparat w takim opakowaniu dokładamy swoją cegiełkę do dbałości o środowisko naturalne i uczestniczymy w kształtowaniu świadomości ekologicznej i postawy pro-ekologicznej. Większe opakowanie to bardziej zasobny portfel i nieco bardziej bezpieczna planeta.
Aliphatic Urethane Acrylate, Hydroxypropyl Methacrylate, Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Acrylates Copolymer, Dimethicone, Styrene/Acrylate Copolymer
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eco-dolewka Top Coat Glam 40ml
Twoja ocena