Eco-dolewka Base Gel 40ml

Eco-dolewka Base Gel jest rozwiązaniem ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela. Eco-dolewka jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy. 40ml to czterokrotnie większa pojemność preparatu, w porównaniu do opakowania tradycyjnego. Eco-dolewka jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy. Dodatkowym atutem jest tu ekologiczny pojemniczek wytworzony w 96% z naturalnej, odnawialnej trzciny cukrowej.
paypo

Kauczukowa baza hybrydowa o bardzo rzadkiej konsystencji. Łatwo się poziomuje, co przyśpiesza pracę w salonie, bezpieczna w użytkowaniu.
Pasuje do wszystkich typów paznokci.

  • przygotowujemy paznokieć naturalny (odsuwamy skórki, w razie potrzeby wykonujemy manicure),
  • usuwamy nabłonek przy skórkach, matowimy paznokieć blokiem polerskim 240, odpylamy
  • odtłuszczamy paznokieć za pomocą Cleanera lub Nail Prep (odczekujemy 30 sekund do wyschnięcia)
  • nakładamy Ultra Bond (odczekujemy do wyschnięcia)
  • aplikujemy Base Gel, wcieramy cienką warstwę w strukturę paznokcia
  • utwardzamy w lampie (wg instrukcji lampy)
  • aplikujemy kolor hybrydowy lub budujemy paznokcie sztuczne (żele, acrygele)

Eco-Dolewka Base Gel jest kolejnym ekonomicznym i ekologicznym rozwiązaniem dla salonów manicure proponowanym przez Słowianka Nail Trends.
Zarówno pojemność opakowania - 40 ml, jak i materiał, z którego zostało wytworzone, służą ochronie portfela i środowiska naturalnego. Eco-dolewka jest więc rozwiązaniem i ekonomicznym i ekologicznym, które służy ochronie środowiska i portfela firmy.

Pojemność opakowania, która jest cztery razy większa od pojemności standardowej, czyni pracę stylistki paznokci bardziej efektywną, oszczędzając czas. Jednocześnie, salon manicure oszczędza na cenach trzech opakowań. Co więcej, pojemnik wytworzony w 96% z naturalnej, ekologicznej, odnawialnej trzciny cukrowej stanowi cegiełkę w dążeniu do ochrony środowiska naturalnego. Wskazuje także drogę do kształtowania świadomości i postaw pro-ekologicznych.
Ze względu na wyjątkowe właściwości Base Gel warto mieć ten preparat w salonie manicure w odpowiedniej ilości. Base Gel jest preparatem podkładowym z kauczuku. Ma w stylizacji paznokci wąskie zastosowanie pod lakiery hybrydowe. Wymaga twardych, mocnych paznokci. Jest za to niezastąpiony jako podkład pod nadbudowę i budowanie sztucznych paznokci, bez względu na ich słabą kondycję.

Stylistka manicure z powodzeniem pokryje tą bazą każdy rodzaj płytki paznokciowej, ponieważ ten produkt łatwo w nią wnika. Zbudowana z kauczuku z dodatkiem keratyny, baza ta charakteryzuje się wyjątkowo rzadką konsystencją i lekko żółtawą barwą, który to kolor jest wynikiem obecności keratyny w jej składzie. Pod hybrydę należy ją stosować raczej tylko dla bardzo mocnych, twardych, dobrze zbudowanych paznokci, ponieważ nakłada się Base Gel niezwykle cienką warstwą. Niestety, takie paznokcie są rzadkością, jak wynika z praktyki w salonach manicure.
Zwykle paznokcie wymagają różnego rodzaju korekty, takiej jak wyrównanie, czy uzupełnienie lub nadbudowanie zdeformowanej płytki. Zatem, cienka warstwa rzadkiej Base Gel nie może spełnić takiego wymagającego zadania. Należało by nakładać tą bazę wielowarstwowo, co musi zająć wiele czasu i nie da spodziewanego, estetycznego efektu stylizacji paznokci. Jednak, w przypadku wszystkich dostępnych technologii żelowych, Base Gel stanowi właściwie niezastąpioną bazę. Przy takich technikach budowy sztucznych paznokci oraz coverowych, rzadka tekstura i cienka warstwa produktu, który nakłada się na naturalną płytkę paznokciową, są bezcenne.

Baza ta zawiera komponent kwasowy, co, po zmatowieniu płytki, powoduje jej skuteczne odtłuszczenie. Oczywiście można zastosować dodatkowo inny środek odtłuszczający, typu Ultra Bond, który poprawi poziom odtłuszczenia i podniesie adhezję bazy.
Co jest ważne, cienka warstwa bazy nie dodaje paznokciom grubości, ani nie tworzy na nich żadnej struktury. To właśnie jest doskonały początek do zbudowania pięknego, estetycznego manicure.
Nie bez znaczenia jest fakt, że Base Gel, dzięki swojej rzadkiej, wprost wodnistej konsystencji i wysokiej adhezji, dosłownie wlewa się, wsiąka w płytkę paznokciową, umożliwiając doskonałą przyczepność kolejnych preparatów zastosowanych przez stylistkę paznokci. Utwardzanie tego preparatu w salonie manicure odbywa się pod lampami, zatem jest to proces krótkotrwały i efektywny.
2-Propenoic acid, 2-methyl, 4-hydroxybutyl ester, 4-(1-oxo-2-propenyl)-morpholine, 2-hydroxyethyl methacrylate, Silane, dichlorodimethyl, Diphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl) phosphine oxide, 3-hydroxypropyl Me, N-(5-chloro-2,4-dlmethoxyphenyl)-4-[[5-[(diethylamino)sulfonyl]-2-methoxyphenyl]azo\-3-hydroxy, Oil violet 401, Light fast yellow G.
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Eco-dolewka Base Gel 40ml
Twoja ocena