Baza Stone Cover Base Ruby 179 8g

Baza Ruby 179 należy do produktów podkładowych. Służy do stylizacji manicure poprzez nadbudowanie i minimalne przedłużenie paznokci. Pełni dwie funkcje: bazy i materiału koloryzującego naturalną płytkę paznokciową. Nadaje jej naturalnie piękną, delikatną beżowo-różową barwę. Baza Ruby 179 utwardza nawet cienkie, miękkie paznokcie. W połączeniu z Base Ruby Light 180, stylistka paznokci wykonuje subtelny, trwały, biznesowy manicure. Utwardza się w lampie 48W przez 60 sekund. Posiada dyspersję.

37,99 zł
catalog online paypo
Baza Ruby 179 należy do proponowanych przez Slowianka Nail Trends produktów podkładowych. Jest to dość gęsty preparat z grupy 2w1: służy do stylizacji manicure poprzez nadbudowanie i minimalne przedłużenie paznokci. Jednocześnie pełni drugą funkcję: koloryzuje naturalną płytkę paznokciową przez nadane jej naturalnie pięknej, delikatnej beżowo-różowej barwy. Charakteryzuje się kryciem 80-procentowym. Posiada dyspersję.
Baza coverowa Ruby 179 jest bazą twardą i trwałą. Utwardza nawet bardzo cienkie, miękkie paznokcie. Łatwo się nakłada. Stylistka paznokci, po odpowiednim przygotowaniu płytki naturalnej, aplikuje tą bazę małymi porcjami i wmasowuje preparat pędzelkiem w naturalną płytkę paznokciową. Ruby 179 bardzo dobrze łączy się z płytką, wnika w nią. Dzięki temu paznokcie utwardzają się i nie sprężynują. Jednoczesna koloryzacja skraca czas wykonania manicure. Utwardzanie preparatu w lampie 48W zajmuje do 60 sekund i zależy od grubości nałożonej warstwy - im jest grubsza, tym dłużej trwa suszenie.
W połączeniu z bazą Ruby Light 180, stylistka paznokci wykonuje subtelny, trwały, biznesowy manicure. Potraktowanie Ruby Light jako cienkiej warstwy podkładowej oraz jako wykończenia pod top gwarantuje piękną, trwałą stylizację manicure, która zadowoli najbardziej wymagającą klientkę. Użycie Top Coat No Wipe jako warstwy nawierzchniowej dodatkowo wzmocni stylizację i doda jej barierę UV. Taka stylizacja paznokci jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, trwała do 4 tygodni, naturalna, subtelna i sprawdzi się dla każdego klienta pracującego w biznesie.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acrylate oligomers, Ultraviolet light initiator, Acrylic Acid Monomer, Inorganic pigment, Volatileorganic compounds (VOC)