Baza Stone Cover Base Roselita 177 8g

Baza Stone Cover Base Roselita 177 to gęsty preparat, który powstał w odpowiedzi na potrzeby stylistek paznokci i klientek. Stylistka manicure może użyć tego materiału do wyrównania i minimalnego przedłużenia naturalnej płytki paznokciowej. Roselita 177 bardzo skutecznie wnika w płytkę. Utwardza i wzmacnia najbardziej delikatne paznokcie. Jednocześnie, nadaje im piękną, różowo-beżową barwę. Utwardzanie pod lampą 48W trwa do 60 sekund i zależy od grubości warstwy. Bardzo piękny, subtelny efekt manicure podkreśla użycie tej bazy wraz z Roselita Light 178.
37,99 zł
paypo
Baza Stone Cover Base Roselita 177 to piękna i użyteczny produkt od Slowianka Nail Trends, która powstała w odpowiedzi na potrzeby stylistek paznokci i klientek. Stylistka manicure może zastosować ten materiał do nadbudowania i delikatnego przedłużenia naturalnej płytki paznokciowej. Roselita 177 jest gęsta, łatwo się rozprowadza i wnika w płytkę, dzięki czemu nie kruszy się, nie zapowietrza i nie pęka po przygotowaniu paznokci przez stylistkę manicure. Utwardzanie zajmuje do 60 sekund, w zależności od grubości warstwy nałożonego preparatu. Ta baza pełni dwie funkcje: wzmacnia i utwardza najdelikatniejsze paznokcie, a jednocześnie nadaje im piękną, naturalną, delikatną różowo-beżową barwę. Dwa w jednym - utwardzenie i koloryzacja. Można ją pokryć Top Coat No Wipe, wielokrotnie nagradzanym preparatem nawierzchniowym, dla uzyskania trwałej, naturalnej stylizacji paznokci. Taka technika wykonania stylizacji paznokci skraca czas pracy, podnosząc jej jakość. Bardzo piękny, subtelny efekt manicure podkreśla użycie tej bazy wraz z Roselita Light 178. Baza Light, pokryta przy pomocy Roselita 177, przykryta drugą warstwą bazy Light 178 daje niepowtarzalny efekt. Składają się na niego trwałość do 4 tygodni, twardość zapobiegająca sprężynowaniu paznokci i delikatny, subtelny, piękny biznesowy manicure. Wykończenie go przy pomocy Top Coat No Wipe dodatkowo zwiększa odporność paznokci na uszkodzenia mechaniczne i podwyższy poziom bariery UV.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acrylate oligomers, Ultraviolet light initiator, Acrylic Acid Monomer, Inorganic pigment, Volatileorganic compounds (VOC)
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Baza Stone Cover Base Roselita 177 8g
Twoja ocena