Baza Stone Cover Base Grafen 173 8g

Baza Grafen 173 z kolekcji Stone Cover Base  to gęsta baza, którą stylistka manicure nakłada po przygotowaniu płytki paznokciowej. Charakteryzuje ją krycie 80-procentowe. Daje efekt "dwa w jednym" - stanowi bazę i kolor. Stosuje się ją do nadbudowy i delikatnego przedłużania naturalnej płytki paznokciowej. W efekcie, nawet cienkie i delikatne płytki są twarde i mocne. Beżowo-różowy kolor jest trwały i ma naturalny, subtelny wygląd. Ten materiał ma dyspersję.

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Baza Grafen 173 z kolekcji Stone Cover Base jest jednym z bardziej pożądanych produktów Slowianka Nail Trends. Jej zmieniona formuła powstała w odpowiedzi na potrzeby stylistek manicure i naszych klientek, które oczekują naturalnej, eleganckiej stylizacji manicure. Takiej, która utrzyma swój wygląd przez kilka tygodni. Oczekiwania te spełnia Stone Cover Base Grafen 173. Jest to gęsta baza kryjąca z 80-procentowym kryciem. Dzięki swojej konsystencji, baza ta pełni także funkcję koloryzującą, czyli daje efekt dwa w jednym. Ma cielistą, różowo-beżową barwę, która nadaje paznokciom piękny, delikatny, biznesowy wygląd. Jak wszystkie gęste bazy z grupy Stone Cover, Grafen 173 stosuje się do nadbudowy i delikatnego, minimalnego przedłużania naturalnej płytki paznokciowej. Po odpowiednim przygotowaniu paznokci, stylistka manicure nakłada ją małymi porcjami, delikatnie wmasowując w płytkę paznokciową. W efekcie preparat skutecznie wnika w płytkę naturalnego paznokcia, nie pęka, nie łuszczy się, nie zapowietrza. Po zastosowaniu Grafen 173, nawet cienkie, miękkie i delikatne paznokcie stają się twarde, mocne i nie sprężynują, a do tego mają piękną, subtelną, gładką powierzchnię. Wykończenie takiej stylizacji paznokci przy pomocy nabłyszczającego Top Coat No Wipe daje trwały, elegancki efekt. Czas suszenia i utwardzania Grafen 173 po lampą 48V zależy od grubości warstwy nałożonego preparatu: od 30 do 60 sekund. Im grubsza warstwa, tym dłuższy jest proces suszenia.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.