Baza 413 Pink Cloud Base 8g

Unikatowa i bardzo zjawiskowa baza w kolorze ciemniejszego różu z całą masą okrągłych pajetek błyszczących w kolorze białym i tworzących oryginalny efekt chmurki na paznokciach. Zawiera również  multikolorowy brokat mieniący się w świetle na różne kolory, a najbardziej odcieniem złota, miedzi i delikatnego różu. Takie połączenie efektów czyni z Pink Cloud od Slowianka Nail Trends najbardziej unikatową ze wszystkich baz w kolekcji. 

41,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 • średnio gęsta, bardzo przyjemna w pracy konsystencja nie zalewająca skórek i umożliwiająca aplikację cienkiej warstwy produktu,

 • łatwa nadbudowa paznokcia zdeformowanego dzięki odpowiedniej strukturze produktu,

 • pośrednia lepkość pozwalająca na szybką i precyzyjną pracę pędzelkiem,

 • piękne poziomowanie produktu na powierzchni,

 • zapewnienie mocnego usztywnienia paznokciom dzięki odpowiedniej strukturze (produkt w 2/3 twardy w 1/3 elastyczny),

 • czas utwardzania w lampie LED 48 WAT wynosi 60 sekund,

 • na niewielką inhibicję można od razu nanieść odpowiedni top lub wykonać zdobienie, bez ryzyka, że rozpuści produkt z góry,

 • uniwersalność produktu - nadaje się do paznokci tak twardych jak i miękkich, łamliwych.

Produkty komplementarne: Top No Wipe Holo, Top No Wipe Flash Gold, Top No Wipe Multicolor, Top Velvet Holo, Top No Wipe Unicorn, biały arter (Arter White Paint), Zestaw do Ombre, Pędzel Premium Magic Brush 9. 

 • w pierwszej kolejności przygotowujemy paznokieć naturalny, w tym celu odsuwamy skórki, usuwamy nabłonek, matowimy paznokieć, odpylamy i odtłuszczamy cleanerem,

 • nakładamy preparat Ultra Bond od Slowianka Nail Trends celem zapewnienia większej przyczepności bazy,

 • wykonujemy bazą „wcierkę” w paznokcie, a jeśli istnieje potrzeba - nadbudowujemy,  

 • wkładamy paznokcie do lampy na czas od 60 do 90 sekund (zależnie od typu lampy). 

  Ostatni etap stanowi jeden z dwóch sposobów wykończenia stylizacji:

 • aplikujemy top błyszczący, matowy lub z efektami, a następnie utwardzamy,

 • wykonujemy Baby boomer, French lub inne zdobienie, topujemy wybranym produktem i utwardzamy według zaleceń producenta.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Glitter Base Cover od Slowianka Nail Trends to wyjątkowa linia baz do paznokci naturalnych, które są w 2/3 produktem twardym, a w 1/3 elastycznym, mocno usztywniającym naturalne paznokcie. Nadają sią do różnych rodzajów paznokci, w tym miękkich i kruchych, wymagających wzmocnienia. Płytka bardziej wypukła nie stanowi problemu, gdyż bazy mają kremową, bardzo przyjemną w pracy konsystencję. Idealnie sprawdzą się także przy paznokciach z deformacjami np. łyżeczkowatych, gdyż dzięki nim można idealnie nadbudować krzywą C paznokcia. Pink Cloud od Slowianka Nail Trends to unikatowa, bardziej transparentna baza o poziomie krycia 30%. Zawiera okrągłe pajetki, które błyszcząc w kolorze białym tworzą na paznokciach przeuroczy efekt chmurki. Ma również mnóstwo drobinek multikolorowych, które mienią się na różne barwy w zależności od kąta padania światła. Najwięcej jest efektów w odcieniu złota, miedzi oraz delikatnego różu. Wszystkie razem czynią one bazę zjawiskową i unikatową. Dodatkowego uroku dodaje surowiec w odcieniu nieco ciemniejszego różu, który idealnie stapia się z paznokciem naturalnym.  

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl