Baza 412 Sparkling Champagne Base 8g

Osobliwy jasny beż w odcieniu szampana z bardzo dużą ilością brokatów. To najbardziej lśniąca baza w całej kolekcji Glitter Base Cover od Slowianka Nail Trends o napigmentowaniu na poziomie 60%. Kryje w sobie bardzo drobne, srebrno - beżowe pajetki, które niezwykle mocno migoczą w świetle fleszy, ale też w świetle dziennym. Baza idealna do paznokci naturalnych kruchych i łamliwych, ale też twardych, dzięki czemu jest produktem uniwersalnym. 

41,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2-3 dni roboczych

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

 • łatwa aplikacja cienkiej warstwy produktu dzięki kremowej konsystencji oraz brak zalewania skórek,

 • umożliwienie nadbudowy paznokcia łyżeczkowatego (lub o innych deformacjach) dzięki odpowiedniej strukturze bazy,

 • precyzyjne ułożenie i prowadzenie pędzelka oraz brak „bąbelkowania się” produktu za sprawą pośredniej wiskozowatości,

 • idealne wygładzenie na paznokciach po kilku sekundach,

 • zapewnienie paznokciom mocnego usztywnienia,

 • w zależności od rodzaju i zużycia lampy czas utwardzania wynosi od 60 do 90 sekund,

 • w procesie utwardzania tworzy się niewielka inhibicja, której jednak nie trzeba wcale przecierać, można bez matowienia i opiłowania paznokci zatopować produkt lub wykonać zdobienie, 

 • produkt idealny do pracy z paznokciami średnio twardymi, miękkimi, kruchymi i łamliwymi. 

Produkty komplementarne: Top No Wipe Holo, Top No Wipe Flash Gold, Top No Wipe Multicolor, Top Velvet Holo, Top No Wipe Unicorn, biały arter (Arter White Paint), Zestaw do Ombre, Pędzel Premium Magic Brush 9. 

 • przygotowujemy paznokieć naturalny przed aplikacją bazy: odsuwamy skórki, usuwamy nabłonek, matowimy paznokieć, odpylamy szczoteczką Penguin od Slowianka Nail Trends i odtłuszczamy cleanerem,

 • aplikujemy Ultra Bond od Slowianka Nail Trends, który zwiększa przyczepność bazy,

 • wcieramy cienką warstwę bazy w paznokcie, jeśli zachodzi konieczność to je nadbudowujemy, 

 • wkładamy do lampy, czas utwardzania od 60 do 90 sekund (w zależności od rodzaju lampy). 

  Kolejne czynności są zależne od efektu końcowego, który chcemy uzyskać:

 • aplikujemy wybrany top i utwardzamy zgodnie z zaleceniami producenta,

 • wykonujemy zdobienie, które następnie topujemy i utwardzamy w lampie.

P.S. Przedstawiona forma wykorzystania produktu ma charakter skrócony i nie zastępuje żadnej formy szkolenia. Jest to jeden z wariantów użytkowania produktu. Dla pogłębienia wiedzy i możliwości wykorzystania produktu, rekomendujemy korzystanie ze szkoleń stacjonarnych, online lub naszych bezpłatnych transmisji na żywo.

Zjawiskowo czarująca i najbardziej lśniąca baza z całej kolekcji Glitter Base Cover od Slowianka Nail Trends, wyjątkowej linii dedykowanej paznokciom naturalnym tak twardym, jak i kruchym i łamliwym, które bardzo dobrze je wzmacniają i mocno utwardzają. Są bardzo komfortowe podczas pracy z paznokciem zdeformowanym (np. łyżeczkowatym lub skoczniowatym), dzięki nim można doskonale nadbudować C krzywą paznokcia. Kremowa konsystencja bazy i możliwość aplikacji cienkiej warstwy ułatwia z kolei pracę z paznokciem bardziej wypukłym. Sparkling Champagne od Slowianka Nail Trends to produkt napigmentowany aż w 60%. Zawiera bardzo drobne, srebrno - beżowe drobinki, które mocno błyszczą i mienią się zarówno w świetle fleszy jak i w świetle dziennym. Delikatny, a jakże wymowny efekt zatopiony w szampańsko beżowym surowcu. Fenomenalny produkt, który stapia się z paznokciem naturalnym przy skórkach, dzięki czemu odrost nie jest widoczny, a manicure pozostaje estetyczny przez bardzo długi czas. Prawdziwa magia na paznokciach. 

UWAGA: Skład może się różnić w zależności od partii produktu.
W przypadku pytań prosimy o kontakt: sklep@slowianka-nails.pl