AcryGel Lilly 30g

AcryGel Lilly to cover o brzoskwiniowym kolorze, który zawiera w sobie zimno – różowe, błyszczące drobinki. Ciepły, brzoskwiniowy odcień bazowy, kontrastuje z zimnym błyskiem drobinek, powodując powstawanie na paznokciach tzw. ,,efektu kameleona”. Idealnie sprawdzi się do wzmocnienia płytki naturalnej.

77,00 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1

Nasze acrygele posiadają plastelinową strukturę, którą bardzo łatwo opracowywać pedzlem, nadając odpowiedni kształt.

Te produkty nadają się do każdego rodzaju przedłużania paznokci o różnych kształtach, grubości oraz długości. Dzięki swojej strukturze nasze akrcygele można opracowywać Cleanerem (bez substancji natłuszczających).

Acrygele również idealnie nadają sie do wzmocnienia paznokci naturalnych.

  • na uprzednio zmatowiony i odtłuszczony Nail Prep paznokieć aplikujemy Ultra Bond, odczekujemy 30 sek. do wyschnięcia, nakładamy Rubber Base lub Base Gel i utwardzamy 30 sekund,

  • zakładamy szablon lub wykorzystujemy górne formy,

  • wyciskamy / nabieramy potrzebną ilość produktu dla zbudowania jednego paznokcia, rozkładamy produkt pędzlem nasączonym w Cleanerze,

  • utwardzamy w lampie wg instrukcji, jeżeli chcemy zacisnąć tunel to wykonujemy go w przedziale 25-45 sek. utwardzania w lampie,

  • po utwardzeniu wycieramy inhubicję wacikiem nasączonym w Cleanerze.

AcryGel Lilly to najnowszy acrygel firmy Slowianka Nail Trends.
Produkt ten łączy w sobie twardość żelu ze sposobem aplikacji akrylu. Stylizacje wykonane przy użyciu AcryGelu Lilly są bezpieczne dla płytki, odporne na uszkodzenia. Każdą nałożoną warstwę, stylista powinien utwardzić w lampie LED przez 2 minuty. AcryGel Lilly zapewnia bezpieczne łączenie się produktu z płytką paznokciową. Uczucie pieczenia i ciepła jest zminimalizowane praktycznie do zera. Dzięki swojej elastycznej strukturze bardzo dobrze nadaje się do wzmocnienia paznokcia naturalnego ponieważ amortyzuje razem z paznokciem naturalnym.
Przy przedłużaniu paznokci preparatem Lilly, należy utwardzić paznokieć przez 15 – 30 sekund przed zaciskiem. Samo nakładanie produktu najlepiej wykonać przy użyciu pędzelka Premium Gel Master Brush 6, który posiada gęste nylonowe włosie o podwójnym opracowaniu.
AcryGel Lilly to cover o brzoskwiniowym kolorze, który zawiera w sobie zimno – różowe, błyszczące drobinki. Ciepły, brzoskwiniowy odcień bazowy, kontrastuje z zimnym błyskiem drobinek, powodując powstawanie na paznokciach tzw. ,,efektu kameleona”. Krycie tego produktu waha się pomiędzy poziomem 70%, a 80%. Zależy to od grubości danych warstw, nakładanych przez stylistę.
Acrygel Lilly to produkt subtelny, nie krzyczący mimo swoich błyszczących dodatków. AcryGel Lilly sprawdzi się nie tylko jako składnik stylizacji zimowych, karnawałowych, sylwestrowych, świątecznych. Będzie elegancko i ciekawe wyglądał również jako manicure dzienny. Kolor brzoskwiniowy nie rzuca się w oczy, należy do rodziny kolorów cielistych, a więc pasujących do wszystkiego. Ze względu na swoje ciepłe jak i zimne tony, AcryGel Lilly w każdym świetle będzie pięknie się prezentował. AcryGel Lilly zapewne wybiorą pasjonatki klasyki, elegancji, które lubują się w dyskretnym błysku.

Tworzenie stylizacji AcryGelem Lilly wygląda następująco:
przygotowujemy płytkę, np. do przedłużania paznokci;
zakładamy odpowiedni szablon;
między szablonem, a granicą paznokcia, nakładamy niewielką ilość produktu na paznokieć;
rozprowadzamy preparat przy pomocy pędzelka Premium Gel Master Brush 6 z cleanerem, kształtując formę paznokcia;
utwardzamy w lampie LED przez 2 minuty;
uzyskujemy ostateczny kształt wszystkich paznokci, opiłowując je pilnikiem;
nakładamy na koniec wybrany Top Coat.

AcryGel Lilly polecamy do:
szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku wzmocnienia płytki naturalnej.
przedłużania, nadbudowy, budowy, rekonstrukcji paznokci;
techniki decor french, aquarium design;

AcryGel Lilly daje naprawdę duże możliwości pracy stylistom. Spełni oczekiwania wszystkich klientów, bez względu na typ płytki paznokciowej.
Informujemy, że w zależności od partii produkcyjnej odcienie produktów mogą się delikatnie różnić. Dodatkowo, ustawienia monitora również mogą wpłynąć na odczytanie koloru.
Acylates Copolymer, Ethyl Methacylate, Polyethylene Terphthalate, Trimethylolpropane Triacrylate, Dimethicone, Microcrystalline Wax.