Lakier hybrydowy 362 Mr.Freud 8g

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci. 

37,99 zł

Szybka dostawa
Wysyłamy w 2 dni robocze

Darmowa wysyłka
Wysyłka gratis już od 149zł

Acrygel 2+1
Hybryda o średnio gestej, kremowej konsystencji, pięknie się poziomuje i rozprowadza po paznokciu nie tworząc smug.

Produkt bardzo mocno napigmentowany, który kryje nawet jedną warstwą.

Produkty komplementarne:
Top Coat No Wipe, bazy hybrydowe, żele, acrylgele.

Na bazę hybrydową lub na powierzchnię zmatowioną blokiem polerskim 240, aplikujemy jedną warstwę i wkładamy do lampy w celu polimeryzacji (utwardzamy wg instrukcji konkretnej lampy).

W razie konieczności powtarzamy tę czynność aby zaaplikować 2 warstwę.

Po utwardzeniu nakładamy Top Coat nawierzchniowy (utwardzamy wg instrukcji zastosowanego Top Coat).

Colour Therapy już dziś zabiera Cię w fascynującą i uzdrawiającą podróż z naszymi kolorami.

Slowianka Nails Trends przedstawia neonową, letnią, wibrującą kolorem, kolekcję 10 lakierów hybrydowych o nazwie Colour Therapy. Jej nazwa wskazuje na lecznicze działanie kolorów. Wszystkie z odcieni wpływają na nastrój, poprawiając go, gdyż są przyjemne dla oczu i mają w sobie niesamowitą energię. Same zaś nazwy danych lakierów nawiązują do tzw. ,,poprawiaczy nastrojów’’, na które możemy się skusić, mając gorszy czas. Cała kolekcja powstała przy współpracy z naszymi odbiorcami, klientami. Colour Therapy odpowiedziała na ich potrzeby, dane odcienie zostały samodzielnie przez nich wybrane. Wszystkie kolory z kolekcji, są letnimi bestsellerami na rynku stylizacji paznokci.

Kolekcję otwierają dwa odcienie neonowych czerwieni, które są w tej gamie kolorystycznej, hitami w salonach stylizacji paznokci. Pierwsza z nich to Mr. Freud, o numerze 362. Ciepły, lekko zgaszony, neonowy kolor czerwony, w bardzo eleganckim i klasycznym wydaniu. Zainspirowany osobą i dorobkiem sławnego psychoterapeuty Zygmunta Freuda, twórcy psychoanalizy. Psychologia zajmuje się także m.in. terapią kolorami. Mr. Freud, ze względu na swoją głęboką czerwoną barwę, będzie pomagał odzyskać dobre samopoczucie, pobudzając silną wolę i walcząc z apatią.

Lakiery hybrydowe z tej kolekcji posiadają bardzo mocne napigmentowanie, idealnie kremową konsystencję i dobrą poziomację. Rekomendowane jest używanie na nie topu Top Coat No Wipe, aby idealnie podbić neon i zapewnić super trwałość stylizacji. Pojedyncza warstwa produktu utwardza się w lampie LED, w czasie 30 sekund.
Polyester Acrylate, Aliphatic Urethane Acrylate, Di-Hema Trimethylhexyl Dicarbamate, Triethylene Glycol Dimethacrylate, Poly(Ethylene Glycol) Phenyl Ether Acrylate, Acrylate Resin, Hema, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Silica Caprylyl Silylate, P-Hydroxyanisole, +/- CI 77891, CI 74260, CI 77266, CI 45410, CI 45380, CI 60730, CI 15850, CI 15850:1, CI 77002, CI 77492, CI 47005, CI 77007, CI 74160, CI 77491, CI 77742, CI 47000, CI 16230.